Jump to content
Българският форум за музиканти

Нестандартни упражнения


Recommended Posts

аве айде да направим една темичка в която всеки да сподели некви по-нестандартни упражнения на мен например ми казаха да въртя палка за барабани с лявата ръка че помагало за пръстите...не знам дали е верно но сега дали от внушение или наистина смятам че съм в най-добрата си форма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз правя едно упражнение с дясната ръка (и за лява става) - бързо и рязко съкращаване на раменните мускули в продължение на няколко минути ;) Помага много - остава ти много повече време за свирене :):);):);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не знам тва колко е нестандартно.Видях го от stu hamm. За преди свирене аз почти винаги го правя- изпъваш малкия и средния пръста, а показалеца и безименния ги държиш с палеца, след тва обратно (трябва да са макс. изпънати). По едно време почваш да ги редуваш бързичко. Готин stretching.

aaa, забравих- тва е за лявата ръка ако някой не се е досетил

Редактирано от hypermusic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз като гледах едно видео на Стиви Рей Воун,и после на Майк Анжело и от тогава правя следното упражнение за лявата ръка - опитвам се всичко с изключение на акордите(щото е почти невъзможно ;) )да го свиря и отгоре на грифа(пояснявам,че под отгоре имам впредвид ръката ти не е отдолу ами отгоре,един вид на обратно)не че се получава :) но се опитвам :D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

String pushdowns, finger flapping... Четете Joey Andreas :)

 

@поразяващата ръка:

От тва, дето го описваш, файда голема не вервам да видиш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@поразяващата ръка:

От тва, дето го описваш, файда голема не вервам да видиш ;)

не аз не го правя за файдата :D:) а живот и здраве един ден като порасна ;) и като излезна на някой концерт,хората да не ме гледат като посредствен китарист,а да ги впечатля :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз правя едно упражнение с дясната ръка (и за лява става) - бързо и рязко съкращаване на раменните мускули в продължение на няколко минути ;) Помага много - остава ти много повече време за свирене ;):):););)

аве туй упражнение всеки който са харсва си го прави... ;);):D оооо яяяяя вунда бааааа яяяя шнеллл шнелллл их коминнннн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз правя едно упражнение с дясната ръка (и за лява става) - бързо и рязко съкращаване на раменните мускули в продължение на няколко минути :greenball: Помага много - остава ти много повече време за свирене :)  :)  :P  ;)  ;)

аве туй упражнение всеки който са харсва си го прави... :P;);) оооо яяяяя вунда бааааа яяяя шнеллл шнелллл их коминнннн

Оооооо Машаалаа! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.