Jump to content
Българският форум за музиканти

Незнам просто как да го нарека------


Recommended Posts

е тва определено има много яки моменти, браво!

 

на мен доста си ми хареса, особено втората половина като че ли.

 

само така, не мога да разбера що се срамат всички. излейте си душътъ :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесни са идейте,хващат ухото.Поздравления.

PS Юзърнейма ти е ВЕЛИКАНСКИ!

ОООО , мерси много , ника ще взема да си го патентовам и да си направя сайт - dedomito.com , хахаха . Радвам се че ти е харесало . Единственото което не ме раздва е че китарата съм я записал само на две просвирвания и на много моменти бъркам , но пък важното е че се харесва . Този ден като го записвах трябваше да ходя нощна смяна на работа и не ми се ходеше , мисля че нежеланието ми се усеща в песента .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ненко верни друже , не може да е от нета , нещо компа се е насмел . Пробвай и с различни браузери , не моо да не мооо

 

Айде добре се завърнал във форума стари Рокере !!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно, харесва ми някак дарк звученето (според мен). Барабанките са супер разчупени.

 

BTW някакъв състейнър ли позваш за солото? Особено в началото имам чувството, че не е "нормална" тази дължина на тона :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно, харесва ми някак дарк звученето (според мен). Барабанките са супер разчупени.

 

BTW някакъв състейнър ли позваш за солото? Особено в началото имам чувството, че не е "нормална" тази дължина на тона :D

 

Барабаните са Адектив Друмс и ЕЗ Дръмер едновременно , състейнър нямам , ползван е компресор и то ВСТ . По принцип ползвам само софтуер като ефекти .

 

Black Bird , радвам се че ти е харесало . Пак се оказва , че неща записвани по-набързо без да ги умувам много стават по-добре .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.