Jump to content
Българският форум за музиканти

Здравейте,колеги,


Recommended Posts

http://www.geoalexiev.net/bg/geo_alexiev.html

 

Уважаеми колеги,в сайта ми има раздел"Предложения"(Play with me),където съм качил шест парчета от новия ми проект HEXAGON.Това са:

1.HEXAGON

2.AREA 777

3.BAKALAVRIA

4.EVAXIA

5.INVIDIA

6.JAKANDRA

Чуствайте се свободни да добавяте свои идеи,гласове,инструментални и т.н.Също така приемам всякакви мнения и предложения относно новия проект.Ще ми се отново да направим един форумен албум с участието на повече музиканти и на по-разнообразни инструменти,а защо не и гласове...

Парчетата не са миксирани и мастерирани.Ще направим това при окончателните варианти.

Заповядайте.

Редактирано от Geo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,браво и на двамата! :D

Благодаря, Wolfheart,

Това е един експеримент за разширяване на стила,който свиря и ми е много интересно да разбера какво мислите вие-колегите от форума относно това какво се е получило.Знаеш,че отстрани се чува по-добре. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един експеримент за разширяване на стила,който свиря и ми е много интересно да разбера какво мислите вие-колегите от форума относно това какво се е получило.Знаеш,че отстрани се чува по-добре. :rolleyes:

Кефят парчетата. Кефи ме че има мелодия и идея която те води, мотивите са приятни и лесно запомняеми - дето се вика човек може да си танантика дори. Саунда е много як - мене страшно ме кефи новият ти бас, даже доста повече от Fender-a.

 

наистина доби неща си наравил Гео !!! Респект !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за оценката.Точно това търсих-лесно запомнящи се мотиви,пречупени през призмата на бас-звученето.Парчетата ще звукнат като се смесят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Geo,престраших се и записах една импровизация на JAKANDRA,даже си позволих да променя аранжимента и да я съкратя малко ;) (пак на пияна глава,тоз път 3 галона Арияна)...човече,едва намерих свободно място в тоя бас-култ микс,и пак ми стои претрупано с моя бас отгоре...парчетата са си stand alone според мен и са супер,ама нА- опитах се да се вместя :rocker: ...сори за калпавия саунд,записвам директно през S-Amp във вградената карта :rockon::metalist:,опитах се да докарам що-годе "джаз" саунд:metalist:...като знам с какъв риг записваш ти :D

P.S Пускам го и в раздел "Джем".

 

Geo

 

JAKANDRA-original

Редактирано от Abbath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю,много добре е станало.правиш много готини импровизации.Много ми хареса.Намерил си място и това е супер!Давай смело нататък!

Редактирано от Geo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли други желаещи да се включат?Другата седмица давам нещата за смесване.Има още 10-на дни за тези,които искат да участват. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гео,и аз мислех,но все не остава време.А и сега са ме налегнали едни тегоби :recourse:

Успех на всички които ще се включат,заслужава си!

 

Пламен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.