Jump to content
Българският форум за музиканти

Korg Is40 цена?


milena_mg

Recommended Posts

  • 1 year later...
ami za cenata e okolo 1000 lv vtora raka drugo kakvo iska6 da ti kaja az go imam su6tiq sintezator ako iska6 da si obmenim malko info stilove blendi

здравей колега имам I40M това е същиат синтезатор само дето ниама клвиатура и говорители,имам некои проблеми сас него немога да го разбера а ниамам и книга за него,ако може да ми помогнете. Наи напред, неможахме сас един мои колега да разберем вурху какво се движи стилът,как и откаде да смениам контрола за звук,като например на АКОМПАНИМЕНТ1 има китара и аз изкам да сложа брас,сас натискането на старта веднага смениа контролата логиц4но е знам аз работиа сас Кубасе SX3 и го знам перфектно наиасно сам какво зна4и контрола но откаде на това 4удо мога да търкам контролите.И другиат ми вапрос е как да махна 4-тона,арабска скала от лиавата ръка. Благодариа ви . Ако решите да ми отговорите пишете ми на имейла Малин1960@абж.бг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми каже нещо по -подробно за KORG is40 и някаква ориентировъчна цена? предварително благодаря!

* Year of Release: 1998

* System: AI2 Synthesis

* Tone Generator: 32 voices, 32 oscillators (single mode) 16 voices, 32 oscillators (double mode)

* Keyboard: Velocity and aftertouch sensitive, 61 notes

* Waveform Memory: 14 megabyte PCM ROM

* Effects: 2 stereo digital multi-effect systems, 47 effects

* Modes: Arrangement Play, Backing Sequence, Song Play, Song Edit, Program, Disk/Global

* Programs: 320 programs (included GM sounds) + 14 drum kits in ROM, 64 user programs + 2 user drum kits in RAM

* Styles: 128 styles stored in ROM, 16 styles stores in RAM

* Arrangement: 128 stored in ROM, 64 stored in RAM

* Backing Sequences: 10 stored in RAM, 40,000 events

* Song Play: Direct to Disk, 16 tracks, 16 timbres, format 0 and 1, GM compatible, Lyrics function

* Keyboard Sets: 15 user programmable

* Controls: Joystick, Dial

* Control Inputs: Damper pedal, Assignable pedal/switch, EC5

* Outputs: Left/Mono, Right, Headphones

* Inputs: Left/Mono, Right

* MIDI: In, Out, Thru, Pc To Host

* Floppy Disk Drive: 3.5 inch 2DD/2HD

* Display: Large LCD custom display

* Loudspeakers: 4 speakers in Bass Reflex Box, 2 x 14 W

* Power Supply: AC voltage

* Power Consumption: 60 W

* Standard Accessories: AC cord, Accessory disk, music stand

* Dimensions: 1,110 (W) x 386 (D) x 142 (H) mm

* Weight: 12.9 kg (28.4 lbs)

* Optional Accessories: EC5 External Controller, DS-1 Damper Pedal, PS-1 Pedal Switch, EXP-2 Expression Pedal

Тогава цената му е била 2800 марки, сега втора употреба може да се намери за 800-1000лв :hysterical: :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.