Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Dg14s


Recommended Posts

Значи търся някой който е свирил на тази китара, да сподели впечатленията си. Четох по интернет за нея и за сега всичко е само "на картинка". Евентуално ще си взема такава, но искам китарджийте да дадат някой друг съвет. Също приемам и други модели като предложения от същата или малко по-викока класа :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ама ти от сайта ли ще я поръчваш? изглежда добре. фендер имат много добри акустични. ама зависи на какво парче ще попаднеш все пак........

 

един съвет от мен - има едни много добри китари - Stagg е марката. евтини са но са много добри. не се сещам кой точно ги внася в БГ и къде се продават. имаше такава тема за тях преди и беше споменато там ;)

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сайта ще пазарувам най вероятно...не се знае още. Не съм чувал за Стагг, мерси за предложението. Ще се поинтересувам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според хората, които съм чувал, Ямаха са по-добри за класическите китари (найлонови струни), а Фендер - за акустичните с метални струни (western type).

Лично аз мога да потвърдя, че класическа китара Ямаха си заслужава, но за уестърнките не знам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stagg вместо Fender акустична?!

 

Майтапиш се нещо ;)

 

Пич, отиди в RF (княз Борис I 117), там има много акустични Fender-и. А и са евтини - ходи и пробвай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stagg вместо Fender акустична?!

 

Майтапиш се нещо :cheers:

 

Пич, отиди в RF (княз Борис I 117), там има много акустични Fender-и. А и са евтини - ходи и пробвай!

по скоро бих изразил въпроса така: Stagg VS Fender (made in china)

 

:cheers: човека ще си прецени какво му харесва. нали знаеш - колкото хора - толкова мнения :)

оф: готини картинки на уориъра си лепнал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, сигурен съм, че има разлика от земята до небето между Фендър правен в Китай и Фендър правен в Америка. Предполагам, този от сайта е китайски, защото все пак е евтин....вие как мислите? :blink:

И нали това са метални струни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fender made in China си е Fender. Не може да очакваш китара от нисък ценови клас да е същата като тази от висок клас :godbless:

 

Но все пак, нисък клас Fender vs нисък клас Stagg - ясно е кое ще е по-доброто :godbless:

 

Това, което ти препоръчвам е да идеш до магазина и да пробваш китарата, а и алтернативните й варианти. Някой моеж да ти хареса повече - има няколко китари в този клас.

 

А за пазаруването от сайта - не ми се струва разумно. При положение, че си имаш Fender дистрибутор в София, при който цените не са по-високи (а може и по-ниски да са). Купуването на китара "на сляпо", без да си я пипнал, си е доста рисковано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Fender made in China си е Fender. Не може да очакваш китара от нисък ценови клас да е същата като тази от висок клас :godbless:

 

Но все пак, нисък клас Fender vs нисък клас Stagg - ясно е кое ще е по-доброто :godbless:

 

Това, което ти препоръчвам е да идеш до магазина и да пробваш китарата, а и алтернативните й варианти. Някой моеж да ти хареса повече - има няколко китари в този клас.

 

А за пазаруването от сайта - не ми се струва разумно. При положение, че си имаш Fender дистрибутор в София, при който цените не са по-високи (а може и по-ниски да са). Купуването на китара "на сляпо", без да си я пипнал, си е доста рисковано.

абсолютише подкрепям

 

ямаха срещу фендер в ак китари с метални струни мисля, че по-добре да е фендер, но както беше казано по-горе - купуването на акустичен инструмент на сляпо е..... А и нещо др, хубаво е да дойде някой с теб и да чуе какво излиза отстрани, но някой който разбира де :godbless:

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:violin: такааам.....начи първо някой по-нагоре беше писал че ямаха уестърн стайл са по-зле от фендър.....аз мога само да кажа : Глупости...чувал съм много хора и съм питал за уестърн китарка - Ямахата не е по-зле от фендърите които се внасят в Бг....стагг са мнооооооооооо зле!!! Аз лично сега съм си харесал една китарка за свирене главно на блус стил като Клептън , Джонсън ей такиа некви....и доста хора ми препоръчаха Ямаха като инструмент акустичен поне...това мога да кажа....иначе таа китара не съм я пробвал и нямам мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ямахата не е по-зле от фендърите които се внасят в Бг

точно така...

а Фендерите, които се внасят тук повечето са правени къде?

който се сети да прати есемес на дес'пеесеидве :angry:

 

тоест вероятно USA made Фендерите са по-добри...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.