Jump to content
Българският форум за музиканти

Здраво свирене


johniebgood

Recommended Posts

Нещо се позастоя тази тема , та реших да кача едно рифче .

, да поясня , не е парче , просто слап фигурка с малко хОрмония и малко солца .Барабаните са луп.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нещо се позастоя тази тема , та реших да кача едно рифче .

, да поясня , не е парче , просто слап фигурка с малко хОрмония и малко солца .Барабаните са луп.

 

Изкефих се :)

И на рифчетата и на солата и не на последно място режисурата на клипа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха и аз се кефя на режисурата , от доста време се занимавам със снимане , любителски , но наскоро открих пиниза с разделянето на екрана и съм доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси , колега , очакваме включване и от твоя страна ;) , че много се застоя темата , май няма много мераклии наоколо.

В интерес на истината не знам как да записвам видеота и после как да ги качвам тук,но едва ли е голяма загуба,тъй като моят стил не е универсален,а и едва ли има много хора да го харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се позастоя тази тема , та реших да кача едно рифче .

, да поясня , не е парче , просто слап фигурка с малко хОрмония и малко солца .Барабаните са луп.

:thumbs_up: Много яка идея!Особено с онова човече долу вдясно.Много кефи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... моят стил не е универсален,а и едва ли има много хора да го харесват.

 

Е как? Имаш сумати фенове само тук , а още ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия с брада,и с много по-готина идея :thumbs_up::o

А баса е Yamaha BB-G5

 

Хахахаха,СЪЩИЯ агент,много яко,съгласен съм с теб.Ние ще го направим селебрити тоя пич :greenangel:

И ВСЕ ПАК , АКО ИМАТЕ С КАКВО ДА СЕ ПОХВАЛИТЕ(собстено)-ДАВАЙТЕ,ТОВА БЕШЕ И ЧАСТ ОТ ИДЕЯТА МИ

 

 

ми аз бях махмурлия, ма приятелката ми насотяваше много да ме снима то нещо, не съм сигурен дали е готино... първото клипче точно под снимките http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endid=330389244

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, аз съм фен на Ямахите,кефи ме TRB1006,като на Патитучи ,но не сигничър,по обясними причини.Тази година,ако ми остане време да мина през Тhomann,ще пробвам една такава,пък ако ми хареса...

 

Сори, че малко офф идвам, но да споделя мнение за чисто ново TRB1005, което лично съм "яхал", а също имам близки наблюдения и от следващите няколко месеца (близо година) употреба. Има редица минуси за бас от такъв ценови клас и те са:

- Бриджа е долнопробен. Ключовете и те май бяха кучета.

- След няколкомесечна употреба лака на гърба на грифа отъня до дървото! Сефте видях такова чудо.

- Електрониката изцеждаше батерията без време

- Еквалайзера е пръдня. Подписвам се с двете ръце под това.

 

Баса е на мой познат (музикант с доста голям стаж), купен чисто нов от швабско.

Иначе да, има си хубавия среднист тон, обаче останалото е зян... Моето мнение е, че не си струва парите.

Редактирано от Калата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре , ти ме накара да се замисля,а проблемите ,за които говориш няма как да се видят на първо четене , че такова "дърво" ли са Ямахите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То като цяло ямахите не са лопати по моя вкус, обаче тоя проблем с лака е обективен и непростим за всеки един инструмент в тоя ценови клас. Май и ямаха станаха като сони - плащаш за марката, а насреща - стока 'всичко за 1 лев' :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.