Jump to content
Българският форум за музиканти

C'est Moi


Recommended Posts

nickname: Victor, YtseJam, (бивш) hipodilski

Възраст: 25

Образование: средно специално (химия, НПМГ), недоклатено все още висше (приложна математика, ФМИ)

Вашият инструмент: барабани(те ми), сложна конструкция, подобна на Хекса от книгите на Пратчет, непрекъснато подлежи на разширяване и подобрения, вече стаята ми е тясна, така че ще щурмуваме нови хоризонти скоро. :)

Предпочитан музикален стил: прогресив във всичките му разновидности, както и всичко друго, което ми хареса достатъчно, било то фънкарско, фюжън или немилостив метъл. ;)

Вашият вдъхновител: като цяло, Майк Портной (заради 110-те %, които изстисква от себе си за абсолютно всичко, с което се занимава), иначе велики барабанисти има много, но тези, които най-много са повлияли на стила ми освен горепосочения, са Deen Castronovo (най-вече заради Dragon's Kiss на Marty Friedman) и Barriemore Barlow (в най-класическия период на Jethro Tull).

Досегашни (не)реализирани проекти:

- свързани с музика - има-няма 11 години леене на пот по мазета и читалища, в резултат няколко световно неизвестни групи, най-малко неизвесните от които Land Of Destruction и Rest In Peace, понастоящем се мъча да се правя на малко по-мислещ барабанист в една почти-пенсионерски-прогрок-но-не-съвсем група, като идеята ми е да престана с картофите и да вкарам малко повече мисъл в думата груув...

- несвързани с музика - опитвам се да се мъча на сложното бойно поле на уебдизайна - http://victor.ludost.net и отвреме навреме се изявявам като сценичен (най-вече барабанен) техник по концерти на големи и не толкова големи групи, освен това имам силното желание да започна да се занимавам професионално с фотография и правя стъпки по въпроса, но това ще стане в неопределеното бъдеще...

Странични интереси: всякакъв графичен дизайн, фотография (цък, за да ми видите нещастните снимкови опити), бодибилдинг, планинско колоездене, вечна любов към хладните оръжия, официален български фенклуб на Хонда, както и привързаността ми към подопечната ми кочина, носеща въпросната марка.

Вкратце (или с две думи за вас самите): Знам ли, по-важното е изписано горе, ако някой иска да пита нещо, ей ме на. :happy: А, да. Пия само сокчета. Така че обещанията за черпенье с бира изобщо не ми правят впечатление. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като гледам, стана модерно хората да си въздигат старите представящи теми от прахта, така че ще се включа и аз. Искам само да добавя, че в момента се занимавам с една доста интересна група с тукприсъстващия fxf (да, през форума се намерихме, вие сте виновни :D ) и скоро ще предоставя записче за слушане да ни се смеете на некадърието. :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да кажа че много се радвам да открия един стар боен другар тук.Човек и добре да живее ако не познава Виктор начи не е живял.Искам да му пожелая както в интимен така и в професионален план творчески успехи и дръзновение!А сега да си дойдем на думата.Викторе от две години ми дължиш три чувала стартерни смески , те пилетата вече станаха дърти кокшки.Абе приятелството си е приятелство ама и бройлерите са си пари.А ... и още нещо .... с голямо прискърбие ти заявявам че шопара Гошо си навехна крака и за коледа пое пътя към небесната кочина.Ако искаш може да ти поратя лявото ми ухо в буркан за спомен (знам че ще ти липсва).С най добри и приятелски чувства от Портитовци .... твой Росен ...... :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;);) Ти ли си тоз велик кокошкогледач?!? ;):)

:) Евала на майка ти, ашколсун на татко ти!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виктореееееее тия пилета дека ми ги продаде за кокошки носачки излезнаха само петлета.Барем една кокошчица да имаше за парлама.Е не съм очаквал такова нещо от тебе. Оплакал съм се у Медковец у общината.Уно бива , бива ама ча па толко.Мене ми останаа стартерни смески та сеги требва да разменям с Росен за кокошки оти петлите ги изклааме що ми изедоа главата.Ако продължаваш така да се ебаваш с ората ше те отлъчиме от кооперацията.И кравите 6е ти зееме и сичко, и таа земя дека е продаваш нищо не става от ниее.Казаа ми че си пръскал с Би58 лани и сеги сичко се е изпоутровило.

Абе не си лош човек ама кво стана да се ноде за стока и за земя, а и кооперацията сакаш да присвиеш за тебе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ми се оплакваш за петлетата бе, я се виж какъв мях си станал:

 

148_4873.jpg

 

Откак стана кмет на Портитовци, се ояде като шопар за разплод, деба. Доказателство следва:

post-23-1105615649.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кмете, и да оправиш гарата в Бойчиновци, че като ходя на село(Лом) с влака да казвам на тея от купето, че кметът е музикант и съм си кореспондирал с него.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виктореееееее тия пилета дека ми ги продаде за кокошки носачки излезнаха само петлета.Барем една кокошчица да имаше за парлама.Е не съм очаквал такова нещо от тебе. Оплакал съм се у Медковец у общината.Уно бива , бива ама ча па толко.Мене ми останаа стартерни смески та сеги требва да разменям с Росен за кокошки оти петлите ги изклааме що ми изедоа главата.Ако продължаваш така да се ебаваш с ората ше те отлъчиме от кооперацията.И кравите 6е ти зееме и сичко, и таа земя дека е продаваш нищо не става от ниее.Казаа ми че си пръскал с Би58 лани и сеги сичко се е изпоутровило.

Абе не си лош човек ама кво стана да се ноде за стока и за земя, а и кооперацията сакаш да присвиеш за тебе си.

Култ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Понеже си нямах работа тази сутрин, внесох малко поправки и допълнения в тъпото ми представяне, така че който иска, да гледа.

 

А пък който не иска, да не гледа. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драго ми е, май с теб къдрихме мЕлНИцИТЕ НА тАУНШЪНД, АЙДЕ ЗАДОчНО добър ден; снимките ме изкефиха, и лафът на Заппа и той, ама малко си снимал Пол Куийн от Саксън; да живее международното положение :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тепърва все по-убави снимки ще качвам, стига мюзик да се случва. Относно мелниците, мога само да кажа, че The Kids Are Alright е един от най-култовите музикални филми на всички времена, само че тукашното метълско мнозинство едва ли ще го оцени. Сполай ти, о, владеещий завързаната БеГе писменост. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.