Jump to content
Българският форум за музиканти

Дайте Мнение Плссссс


Recommended Posts

Супер сте! Възхищавам ти се на уменията! Другите се справят не по-зле. НО! Вокалистката нещо не ми харесва. Определено пее, спрява се, но тук-таме се изхвърля... Леко ми развали приятното впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха при положение че 'нашто' парче само аз си го знаех ,а другите - не,

не искам да ти казвам ко се получи от него като тръгнахме да го свирим...

направо бех толкова ядосан че...

:killyou:

:killyou:

:killyou:

:killyou:

:killyou:

щях да ги избия :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ohial_ixela моето мнение вече си го чувал ама и тук ще постна да е черно на бяло.....много готино звучи и много добре...аз лично се изкефих още в даскало като ги слушахме.....само така давайте....ае :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре звучите бре..като за репетиция е добре свирня,хубаву пък и съм фен на Найтуиш :lol: ..единствената критика ми е към вокалистката..значи момичето определено и положително има гласови данни но трябва да си обработи гласа малко уроци не са излишни и като избегне тези несигурности в гласа и излизането от тоналност нещата ще станат много добре иначе продължавайте желая ви най-искрено късмет :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, и аз съм на подобно мнение. Инструментала е добре. Вокалистката има данни, но има нужда от малко уроци. С Nightwish се справя, но на Future World вижда зора, а то по принцип е по-лесното :( Да не се чуди, ами да почва уроци.

 

Успех! :bravo:

 

П.П. На Lake Bodom що не припява бе :( :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, и аз съм на подобно мнение. Инструментала е добре. Вокалистката има данни, но има нужда от малко уроци. С Nightwish се справя, но на Future World вижда зора, а то по принцип е по-лесното :( Да не се чуди, ами да почва уроци.

 

Успех! :bravo:

 

П.П. На Lake Bodom що не припява бе :( :green:

Да! Именно! Още ми е кофти от изпълнението й, честно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми тя по принцип предишния път нещата си ги изпя ПЕРФЕКТНО (не преувеличавам) само че кат и казахме че ше записваме и нещо и стана и се притесни и така...

то бтв ние нещата сме ги правили къде къде по-добре от тези изпълнения (като инструментал) ама нз ко стана...

 

П.С.:аз имам такъв проблем между другото...са малко поотминал ама преди беше доста голям...кат знам че нещо ше записвам и почвам да го бъркам при свирене...а иначе го свиря перфектно примерно...нз дали е само при мен или общ проблем...нещо кат сценична треска? ;)

 

П.С.С.:Даже мисля да пусна тема...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що проверих 2 от песните вече ги има в Gmail...би трябвало след малко и другите две да пристигнат

 

@Nalbantov

мерси мерси...аз пък кат чух твойте парчета и се накефих адски много и си казах 'ебаси еи така искам да свиря...' тъй че съм си намислил да те гоня ;)

не бъдете лицемерни.

 

моето мнение го знаеш - няма по-безсмислено нещо от това да си губиш времето с това, което правиш защото е явно че имаш талант. за съжаление не винаги той идва с разум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на момичето й предай като прави кавъри да не си пише нейни партии, защото нема да станат по-добре ;)

 

НО определено й личи че има какво да направи. ДОбре си си събрал нещата ;) Сега е момента да напраиш нещо смислено, наистина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що проверих 2 от песните вече ги има в Gmail...би трябвало след малко и другите две да пристигнат

 

@Nalbantov

мерси мерси...аз пък кат чух твойте парчета и се накефих адски много и си казах 'ебаси еи така искам да свиря...' тъй че съм си намислил да те гоня :metalist:

не бъдете лицемерни.

 

моето мнение го знаеш - няма по-безсмислено нещо от това да си губиш времето с това, което правиш защото е явно че имаш талант. за съжаление не винаги той идва с разум.

не съм лицемерен

казах искам да свиря КАТО него

а не като НЕЩАТА които той свири

има малка разлика не мислиш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.