Jump to content
Българският форум за музиканти

Michael Angelo


NitroBGA

Recommended Posts

Друг китарист-октопод (хаха) е T.J.Helmerich .Той пък свири на един гриф ,само че не употребява перце ,а само тапинг техника .Свири умопомрачително бързо и чисто и с двете ръце ,освен това изборът му на ладове също е доста интересен .Много добър джазз-фюжън китарист ,горещо препоръчвам да чуете! Преди няколко месеца беше на турне с Планет Х и щеше да записва новия албум с тях ,но нещо не се разбраха с Шериниън.

Дай на РМ линк за нещо негово (ако е на видео, ще е прекрасно!), моля! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не зная за вас, но аз много се комплексирам като ги гледам. Този прави арпежи като си движи ръката над грифа , просто е ужасно - сменя си и ръцете дори. Но какво да се прави, сигурно никога няма да стана като тях :metalist: , но пък Бекър си е гений, в това спор няма, а да ги сравняваме е безсмислено. Просто... гррррр, дайте един два линка за видео фаилчета на такива музиканти. ЗНам за хора, които свирят без перце или правят арпежи с алтернативна техника (не суийп) с удивителна бързина, но май ще откривам такива хора непрекъснато... защото си помням, че допреди някоя и друга година най-бързия за мен беше ...китариста на Офспринг....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Дай на РМ линк за нещо негово (ако е на видео, ще е прекрасно!), моля! :metalist:

 

Айде и за мен плс!

 

Претърсих нета, изгледах двете фрее филмчета на Анджело и съм адски заинтересован! Техниката му е доста... Ексотична Тъй че може и нещо негово да ми кажете къде има ;)

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Ми това е.Реших да се разпиша и в тая тема с едно покъртващо клипче от косматия ми архив.3.9мб е

www.chusa.hit.bg

Изрода се казва Майкъл Анджело и е бил китарист на Нитро - група в която всичко е прекалено, също както китарата му. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майкъл Анджело е много добре познат персонаж във форума,бтв. На не малко хора китара му - тази и други..:dance:

Но колкото пъти се опитвам да вляза в страницата ти(от този и други линкове които си пуснал), все Error 404 ми дава и никво спасение нЕма... :dance:

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, странно.Не знам защо така се получава.Бих могъл да ти закача клипчето на е-майла ако го дадеш или да ти го пратя през АйСиКю-то.Не знаех,че е познат.Аз не бях чувал за него до преди 2 дена а си мислех,че съм чувал за повечето от по-известните китаристи.Явно не е така. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се,че няма да се отвори.Дал съм грешен линк.Голяма съм шматка. :wall:

Ето това е правилния.

www.gateofheaven.hit.bg

 

Сега ве4е няма къде да ходи. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми той Майкъл Анджело си е психопат ... пък и що да не сложи и 6 грифа ... нали е собствена марка китари тва така че ... :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали е собствена марка китари тва така че ... :metalist:

Освен ако не си е купил Dean Guitars, марката никак не е собствена :ph34r:

 

Официалният му сайт е www.angelo.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък се сдобих със Speed Kills видеото... С малко гадно качество ама става за гледане! Общо взето нищо интересно с изключение на обяснението му как се свири на китара с 2 грифа (не, че на някой му пука де) иначе всичко друго са недостижимите му досадни шредове придружени от "О колко съм велик" възклицания!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък се сдобих със Speed Kills видеото... С малко гадно качество ама става за гледане! Общо взето нищо интересно с изключение на обяснението му как се свири на китара с 2 грифа (не, че на някой му пука де) иначе всичко друго са недостижимите му досадни шредове придружени от "О колко съм велик" възклицания!

:metalist: Досадни, ама половината китаристи на света дават майка си и баща си, за да могат да свирят като него.

 

Аз лично не съм фен на музиката му, но съм фен на уменията му. Това е най-техничният китарист, който някога съм гледал и се прекланям пред усилията, които е положил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука говорим обаче за въпрос на вкус... :metalist: И мен ми харесва тук таме в някое парче да има нещо бързо но това неговото просто е "scale rollercoaster" не ме кефи просто нон стоп да се стърже... Примерно Andy Timmons - Groove Or Die има супер шредове, супер фразиране и като цяло парчето е много идейно! На Майкъл Анджело единственото парче което ме кефи (а аз почти всичко съм му слушал) е No Boundaries. Има техника, липсват идеи! Въпреки всичко е ГОЛЕМ ИГРАЧ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.