Jump to content
Българският форум за музиканти

въпрос за кубе


None

Recommended Posts

Проблемът м е следния решил съм да си купувам китара, общо взето избора за китарата съм го направил но имам въпроси относно избора на кубе спрял съм се на 2 модела единият е на Marshall- 30dfx, другият модел е на line 6 бях се спрял на MG15dfx на Marshall но разликата с 30Wвия модел който съм посочил по горе беше някаде към 60-70лв , общо взето нещата клонят към Marshall-a, въпросът ми е дали си заслужава тоя модел на Marshall и ако някой има впечатление нека да сподели.Ще свиря леки работи , блус млус :) , или някой да препоруча нещо друго за тия пари към 450 лв, отделил съм малко повече за кубе, щото китарката ще е от най-нисък клас та поне едното от двете доло горе да става :hysterical: , Мерси предварително :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ВЗИМАЙ МАРШАЛА , ЗА СТИЛА ТИ Е МНОГО ПО-ПОДХОДЯЩО ДА СИ ВЗЕМЕШ СУПЕР ЧАМП ХД НА ФЕНДЕР - 520 ЛВ НОВО В РАЙЗИНГ ФОРСЕ - ЛАМПОВО С ЕФЕКТИ И СИМУЛАЦИИ

Редактирано от Chrysalid
Нарушение на правилото за цитиране на предходен коментар!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно Marshall30DFX е подходящ за блус и леки стилове. Кубето няма як драйф ,а лек и топъл драйф саунд ,ако така мога да се изразя.Подфодящ за рок, блус и по-софт стилове.Клиин канала също е добър.Не мога да ти дам сравнение с Line 6 ,защото не съм го пробвал.Аз притежавам Marshall-a.Предполагам възможностите при Line 6 са по големи ,но не знам дали звукът е по-добър от Маршалския.Успех с покупката и ако имаш възможност върви ги пробвай, и сам избери. :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде да не спориме за маршала ,мисля че е доста твърд звука , но специални този не е от наи-твърдите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.