Jump to content
Българският форум за музиканти

Мечо Пух


Recommended Posts

Поздравления - добре е станало - не ми харесва само на моменти.

 

1. Липсва солото на кларинет (мисля че някъде от 3:00 може да се сложи)

2. Ако мелодията се промени съвсем леко ще стане перфектно

3. Вокала е малко "отнесен" (самото пеене)

 

Текста е оригинален :greenangel:

 

Не знам каква точно e била целта , но един професионално направен кючек изглежда точно като вашия (според моето скромно мнение, не чак толкова компетентно откъм този стил музика) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам гавра в цялата работа. Мазна и долна чалга! Браво! Давай все така!

Въпрос на интерпретация, колкото по-мазна, долна и абсурдна - толкова повече пародия. Той Мечо Пух си го е казал - колкото повече - толкова повече :) Иначе не слушам и не обичам гореспоменатия стил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получило се е много добре , мисля че са спазени всички норми на чалгата , хахаха . Особено това че са вкарани и звуци от набиране на телефони т.н. Мелодично е , бравус :rolleyes::offtopic-001::hysterical: :hysterical: :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Таз тъпотия я записвахме преди 1 година, ама тогава просто вече не ми стигнаха нервите да изпера и едно соло на кларинет за да е пълна простотията, някой ден може би.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oоаахахахахахаххаха ето това е пълна гавра!!(казано от човек който не може да казва Р)........

иначе цялостното звучене ей ся като се замисля ми прелича яко едно време бех мернал нейде 1-2 песни на Онзи......Влади Априлов.....точно некфо те такова настроение навяваше.....настроение на пълна гавра :)

Евала яко е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе.. да ти кажа те някой хора (няма да казвам с каква стилова ориенация) хич не го разбират като гавра, а като истински опит за пръкването на поредния гюбек им му се кефят в общи линии. Благодаря на тези, които са го разбрали в правилния смисъл :thumbs_up: Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е. Малко ми е ТЕЖКО :greenball:. Кога ще подписвате с ПАЙНЕРА :):greenangel:

Не,ако подпишат тфа ша е най-големия хит за чалгарите!

Абсурден текст с мазен сеймпъл вместо музика.

А соло на кларинет не задължително,ама соло с уригване ше е идеално :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.