Jump to content
Българският форум за музиканти

Captured, Killed And Dissected


Recommended Posts

Въх, бе, Горере, разцепих са!

 

Не, сериозно, много много добро! Макар че е не е точно стилът ми... евала! :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един е Горера и няма аналог.

 

Куре, аз се кандидатирам за някое все още слободно от писъци и "глас" парче.

 

Давай, давай.

 

The new power has rised!!!!!

 

Поканен си на ритуалните разводи на всички мои познати.

 

П.П Карантиите на Ю Еф Оу-то мязат на наденици от банска капама, а сосът от мозъка му е като уасаби.

Мноо кулинарно, моите поздравления. Шо не пробваш с Ути Бъчваров и Иван Звездев?

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Симеончо, вчера говорих с Dylan_101 и той ме светна, че в песента от дет метъл проекта ръмжиш чисто, без никакви ефекти за брутализиране на гласа. :thumbs_up:

Мисълта ми е, че и да се кандидатираш и да не се кандидатираш, аз ДЪРЖА да участваш като гост грухалист на някое от следващите извращения.

 

И като заговорихме за бъдещите неща на "групата" - в момента започвам работа по нов джангър. :)

Обикновено измислям идеята и записвам китарите и вокалите за около 20 или 30 минути.

Но после почва истинският ад - редене на барабани, миксиране, натъкаманяване.

Така че пак ще ми отнеме минимум два-три дена докато изстъплението е завършено на 100%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Симеончо, вчера говорих с Dylan_101 и той ме светна, че в песента от дет метъл проекта ръмжиш чисто, без никакви ефекти за брутализиране на гласа. surprise.gif

Мисълта ми е, че и да се кандидатираш и да не се кандидатираш, аз ДЪРЖА да участваш като гост грухалист на някое от следващите извращения.

 

Никст проблемен, майне клайне грайнде фройнде.

Авек плезир.

Но по-раншко ще ми дадеш мат'ряла, за да мога да се поупражнявам... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Тенк ю!

 

@Същият, мисля, че ще добре да се включиш още на следващото парче.

Ще участваш в тетото изстъпление, защото death се вика - може и да няма четвърто. Просто не се знае докога ще ми се занимава с този "проект". :)

Тези дни ще ти пратя материала да го огрухтиш обилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер, умрех от кеф. В момента работя по един детски грайнд проект - следващият албум на МИНДЖОР, та ще имам нужда от хелп, ако си навит разбира се

www.myspace.com/mindjor - това са предишните неща, те са изцяло акустични, а новия албум ще е електрически и в подобен на твоя стил. Надявам се да склониш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Няма проблеми, Бобалане, макар, че съм малко претоварен - работя по нови нехуманни джангъри и същевременно се подготвям за поправителна сесия.

Но ти ми пиши в Ай Си Кю, защото в момента съм закъсАл с другите комуникации.

 

Всъщност от мен какво се иска? Да запиша нещо по албума на тази група "Минджор" или просто да давам акъли как се прави грайнд?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.