Jump to content
Българският форум за музиканти

Mother Nature's Revenge


Recommended Posts

"Mother Nature's Revenge" е втората част от трилогията ми "The Beginning Of The End". Това парче се различава от първата част и бих могъл да кажа, че е може би най-сложната композиция, която съм правил до този момент. Надявам се да ви хареса.

Приятно слупшане :)

 

Парчето може да го чуете от тук ---> Mother Nature's Revenge

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво, добро е

не блести с нищо новаторско, но е много консистентно като композиция, и като цяло си е баш добре

 

единствения проблем този път е.. че са семпли

дано някой ден да стигнеш до там нещата ти да ги изпълняват истински оркестри :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единствения проблем този път е.. че са семпли

дано някой ден да стигнеш до там нещата ти да ги изпълняват истински оркестри

 

Eeeх... дано :)

Мерси за пожеланието :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cheers2: Ти си уникален!!! Винаги ми е харесвала музиката, която правиш!!! И аз ти пожелавам отсърце Тя(музиката ти) да бъде изпълнена от оркестър :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:happy: добро е!обаче ми звучи като музика за някоя игра.няма лошо.по скоро като филмова музика.ставаш да композитор. :rockon:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добро е!обаче ми звучи като музика за някоя игра.няма лошо.по скоро като филмова музика
Aми то това като цяло ми е целта - да правя саундтракова музика :punk_guitar:

 

Ти си уникален!!! Винаги ми е харесвала музиката, която правиш!!! И аз ти пожелавам отсърце Тя(музиката ти) да бъде изпълнена от оркестър

 

Благодаря ти много за добрите думи.

 

 

 

 

БТВ. Скоро очаквайте третата част

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте и от мен! (още един Accidental Music композитор)...

Преди около година попаднах на страницата ти с музика, и още тогава ми допадна епичният наклон. Добра оркестрация. Brass/Woodwinds са чудесни, но защо имам чувството че нещо куца със Strings, в случая Соло? Кой инструмент (vsti) използва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.