Jump to content
Българският форум за музиканти

Дайте съвет


ivo_tenev

Recommended Posts

Здравейте!

Аз съм отскоро във форума и го чета с голям интерес.Виждам, че сте компетентни и яки хора и затова се обръщам към вас с една молба.

Исакм да си взема някаква самосвирка или някой евтин клавир (300-500лв).И тъй като съм начинаещ в клавирната област (на 21 години :thumbs_up: ),

имам няколко въпроса:

1)Има ли разлика между свирките от 300лв и тези от 500

2)Абе голям ще е кеф да си взема самосвирка, ама не знам от колко кинта почват

3)става ли клавирист от китарист

Сигурно са ви задавали тези въпроси хиляди пъти, но все пак ще се радвам ако отговорите и на мен.

С почит :Ivo_Tenev

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става ли клавирист от китарист

Здрвавей.

Потърси инфо за този човек: Tony MacAlpine - той е страхотен китарист, който свири класическо пиано,

а както добре знаем - класика на пиано хич не е лесна работа и изисква много години усърдие...

Дано малко съм помогнам. А отностно самосвирките - аз лично нямам идея как вървя в момента - отдавна не ме интересуват,

понеже свиря на ел. пиана с hammer клавиатура (като на истинско пиано - твърда).

Също - не мисля че има голяма (или основна) разлика м/у самосвирки от порядъка 300-500 - зависи кой ги продава.

Ако търсиш нова - има музикални магазини с големи изложби от самосвирки. Ако е на старо - знаеш - с пазарлък се стига от 500 до 300 :)

Желая ти успех с новото начинание и още нещо:

 

абе как ше даваш 300 лв. за свирка??? няма ли свестни момичета вече? :)

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 500 лв., можеш да купиш от ТЕХНО...(нещо си) някоя умряла Yamaha или CASIO. Като за начинаещ ще ти свърши работа (говоря за самосвирка), от друга страна самосвирките подвеждат музикантите в друга посока и ги отвеждат малко в страни от самото свирене а се занимават да цъкат по аранжера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.