Jump to content
Българският форум за музиканти

Начинаещ има спе6на нужда от помощ!


maniaka

Recommended Posts

За акъл не знам, ето два съвета:

 

1. Оправи си правописа.

2. Ползвай търсачката. Или поне виж предните 10-15 теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Питаш каква китара да си купиш и за колко $. Ето ти един основен вариант за оборудване:

 

Gibson Les Paul Standart - 2000$

 

Fender American Series Stratocaster - 1000$

 

Takamine Acoustic Guitar - 1000$

 

Fender Twin Reverb Amp - 2000$

 

Тези китари и усилвател ще са добро оборудване. Цените са приблизителни (някои от тези неща е по-добре да си ги купиш на старо).

 

Успех.

 

 

едит: Ако не ти харесва този вариант - дай повече инфо колко пари можеш да отделиш, какъв инструмент ти трябва (електрическа, акустична, полуакустична, класическа, резонантна и т.н.), или ако нямаш познанията - поне какъв звук търсиш.

 

Със същия успех може да влезнеш в медицински форум и да кажеш : "имам нужда от спешна помощ - помогнете ми, не ми е добре".

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Питаш каква китара да си купиш и за колко $. Ето ти един основен вариант за оборудване:

 

Gibson Les Paul Standart - 2000$

 

Fender American Series Stratocaster - 1000$

 

Takamine Acoustic Guitar - 1000$

 

Fender Twin Reverb Amp - 2000$

 

Тези китари и усилвател ще са добро оборудване. Цените са приблизителни (някои от тези неща е по-добре да си ги купиш на старо).

 

Успех.

 

Ей така се отговаря на такива въпроси, евала :) !

 

И на мен ми се ще да послушам този съвет, ама ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.