Jump to content
Българският форум за музиканти

Demo на група "АС"


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

бих кометнирал звука ако се чуваше по добре,но явно сте го записали това демо в студиото с подръчни средства - така че нямам какво да кажа по тоя въпрос.

относно музиката - немога да кажа че някой прави грешки...

лично мен не ме радва стилът,но пък действа неангажиращо...

 

мисля (лично мое мнение) че трябва стиловете в музиката да са по стегнати и по сериозни,защото това се предава на хорта.като вземем например чалгата.....и не ми се говори повече

 

едит: забравих да ви пожелая успех.все пак всеки влак си има пътници :happy:

Редактирано от rocker_vn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко пичове! Иска ми се да чуя малко по-качестени откъм саунд записи на това парче и на Аз съм пича от края на селото. Мисля, че си заслужава. Музиката ви носи послание и точно затова ви се кефя още от една продукция в НБУ преди година-две. Страшни сте! Разбира се, че някои може да не хареса музиката ви, но това е само, защото не е виждал как Светльо свири дабъл-хенд соло на бас китарата :happy:

 

Евала още веднъж.

 

Кефи ме и клипчето на Аз съм пича от края на селото - парчето е хит! Няма майтап - а и ясно се вижда, че и невинните слушатели (Спарто) се кефят :rockon:

 

 

Поздрави,

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

rocker_vn

звука е отвратен съгласен... а и не поствам парчета тук някой да коментира звука нито грешките... идеята е важна и посланието :) когато запишем нещо добре ще питам за грешки и звук...

 

kitaratapesho

еее много ме зардва с твоя коментар... :););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на слушам такъв вид музика, аз НЕ харесвам такъв вид музика, но парчето ми допада - звучи много готино и оригинално. Човекът-нивелир - заглавието само по себе си изпраща послание...

Все едно "всичко си е на мястото"

Поздравления за добрата работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на слушам такъв вид музика, аз НЕ харесвам такъв вид музика, но парчето ми допада - звучи много готино и оригинално.

 

ето това се казва твърдост :) въпреки твърдите позиция на НЕ-то все пак има моменти на слабост да чуш и нещо различно... поздравления за което :):hysterical::)

 

 

 

Човекът-нивелир - заглавието само по себе си изпраща послание...

Все едно "всичко си е на мястото"

Поздравления за добрата работа!

 

поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

и едно кратко видео цъкнахме от преди няколко седмици ...

а и в неделя ще има разцепване в Фенс - АС и Мерудия ...

Редактирано от fragile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.