Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно въпросче...


Recommended Posts

Здравейте! Имам едно питане към вас.Къде в БГ мога да си поръчам кожи Ремо?Ако може да ми дадете някакъв сайт или телефон?Много ще съм ви благодарен ;)

Rock On!!!

Ники

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Ники !

Първо да те поздравя за хубавото свирене . Много ми хареса как свириш . Гледах ти чак сега страницата в mi space .

Иначе за кожите, мисля че правилно си се орянтирал към "Ремо", само че не знам кой точно е вносителя за България .

Въпреки това "Ремо" има при Цецо Русинов и xxxx ! За съжаление това е в София !

Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами,аз все още не съм напълно сигурен,че ще минавам на Ремо,но просто искам да порбвам някои модели и ако ми харесат-тогава :D

Мерси за комплиментите :thumbs_up: Ама това видео е старичко,но съвсем скоро ще има ново :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че xxxx вече са официални за БГ...иначе имаше бая кожи преди 10-тина дена като ходих и май ще си зареждат постоянно ;)

Иначе аз бях на Evans последните години, но сега като взех Remo пак....ми май наистина са по-добри ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може някакви телефони или мейлове? Като за начало мисля да пробвам Controlled Sound или Emperor X за барабанчето и ако ми харесат- :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко,ти какви кожи на Ремо си взе? Добри ли са? Как обаждат? Аз сега съм с Евънс и съм доста доволен особенно от кожата на барабанчето-EC Reverse Dot Snare.Мислех и Атак да си взема,ама едва ли ще ги има в БГ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.