Jump to content
Българският форум за музиканти

Style Works 2000


fantastic

Recommended Posts

Здравейте колеги моля помогнете ми моят женски мозък се измъчи да мисли и да пробва разни варианти

стиловете .STY са формата на ямахата са големи 123КБ-трицифрени а клавира ми качва около 40-50 КБ-двуцифрени-много по малки

Как да превърна тези големи КБ на малки КБ във STYLE WORK2000 така 4е клавира да ка4и стила и да го плейвам

Клавира ми е Ямаха 640

Или може би с друга програма става това намаляване на големината на стила

 

имейла ми е

music_fantatic@abv.bg

Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги моля помогнете ми моят женски мозък се измъчи да мисли и да пробва разни варианти

стиловете .STY са формата на ямахата са големи 123КБ-трицифрени а клавира ми качва около 40-50 КБ-двуцифрени-много по малки

Как да превърна тези големи КБ на малки КБ във STYLE WORK2000 така 4е клавира да ка4и стила и да го плейвам

Клавира ми е Ямаха 640

Или може би с друга програма става това намаляване на големината на стила

 

имейла ми е

music_fantatic@abv.bg

Благодаря предварително !

Незнам за софт на yamaha, но Awave studio трябва да ти свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истрий интрото и ендинга от стиловете даже и тези аранжименти които мислиш че са ненужни и смъкни (length) тоест дължината броя пофтаряния на вариациите на 2 или 1 ако се налага остави само това което ти е нужно само по тоя начин можеш да намалиш големината на стиловете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така мисля. Изтрий всичко излишно от стила и остави само които вариации ти трябват. Стилуъркс2000 ще свърши работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колежке, не само стиловете за ямаха са с разширение *.STY а и на корг РА 50-80.

с тази разлика че в един файл STY за корг са включени доста повече от 1 стил, за пример ще дам файл съдържащ 27стила има големина 131кб. имам една даста голяма колекция от стилове за ямаха които ползвам с Live styler-a и като ги подредих по големина се указа че най-големият е 99кб. ако мога да съм ти полезен с нещо пиши

bashmaistore@gmail.com

 

P.S. адреса който си дала май нещо не е редовен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.