Jump to content
Българският форум за музиканти

Казан №4 - Същата


Icarus

Recommended Posts

Ами.. имахме идеята да запишем всичките си песни като хората, отделни тракове, смесвания, миксирания и прочее, но за нещастие нямахме време (и няма да имаме най-вероятно). Затова пък си записахме една репетиция, да не вземем да ги забравим тия песни. Ето едно от по-ударните парчета:

 

Казан №4 - Същата

 

you dig it?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе.. ще имаме време да го направим както трябва цялото нящо ама никой незнае кога точно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, потърсете за слушане нещо по-стойностно от това което свирите, и съм повече от сигурен че някой ден ще стане хора от вас (колкото и грозно да звучи).Контрол си е Контрол, но вие не сте Контрол и няма как да бъдете (и още страшно много групи като тях).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кога пък басистите станаха хора, та ние след тях.. Това е шега, да няма обидени :thumbs_up: ама.. пич, мери си приказките, защото никой не ти дава право да обиждаш някой тук, не че се чувствам обиден. Та като не ти харесва - твоя си работа, пиши каквото си искаш за музиката, а съвети какво да слушаме не ги щем хич, всеки е свободен да прави каквото си желае. Лека ти нощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно си прав, защото малко съм се поувлякъл, за което се извинявам на всички които са се почуствли засегнати. :icon_shithappens:

Редактирано от TNT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, потърсете за слушане нещо по-стойностно от това което свирите, и съм повече от сигурен че някой ден ще стане хора от вас (колкото и грозно да звучи).Контрол си е Контрол, но вие не сте Контрол и няма как да бъдете (и още страшно много групи като тях).

 

Колкото и да се кривя не мога да ги оприлича на Контрол...Не е лошо иначе.Даже е добро :icon_shithappens: .Продължавайте момчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Продължаваме!

Има още няколко трака цък!

Редактирано от Stoyko Lisichkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега :hysterical: Другите песни са също много яки за мен :-( Но скоро всичко ще бъде направено много по-добре, като ги запишем качествено :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.