Jump to content
Българският форум за музиканти

коя песен от репертоара ви е любима?


Old_Shetarhand

Recommended Posts

Това е некво моментно. Каквото свира това ми харесва, сега яко праскам Offspring там квото мога. А иначе на групата - всичко :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Dance of Eternity пак на същите :D

Това парче е мноу шибано! Не знам как се оправяте с барабаниста ... :D:)

 

А на мен от чуждите парчета в репертоара най ме кефиха Vortex и Ashes In Your Mouth на Megadeth ,ма вече не ги правим ,щот' се изтъркаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
pull me under  на dream theater

The Dance of Eternity  пак на същите  :)

Бих добавил целия "Метрополис Парт2 - Сийнс Фром а мемори"(без 70% от солата ъф корс:D ),на баса в тоя албум само солото на Миунг не го моем още :P:D ..Има време..

 

Едно голямо :D за "Дъ Данс оф Етърнити" много,много любима! Ама грам соло не моам на нея! Но е стархотна за разсвирване! :P

 

едит: Hе гледайте аватара,това е само Momentary Lapse of Reason:) ,аз да го извадя по слух тоя албум на Тиатър похабих повече от година!

 

едит 2: тия ги свиря със самия Портной на барабаните, ид ест с компа :D ....Spaz-е кога ще пилиме с тебе????

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт наш'те си - Sucksessor Line (нищо не ви говори, нали :) )

 

От кавърите - Holy Wars и Skin O' My Teeth на Megadeth, Crystal Mountain и Voice Of The Soul на Death, I'm Broken на Pantera... Таквиа ми ти работи :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

guns'n roses - estranged, knockin on heavens door......

pink floyd - another brick....

разни бг парчета - там щурците, ахам матат подуене ала бала

металики, мейдъни, Вайове, сатрианита матрианита разни ама не целите (по обясними причини - виж под аватара :) )

 

абе мързи ме да ги уча целите. преди като праехме концерти наляво надясно с групите ги учих, ама ся като свиря за кеф само нещо не ми се занимава :P:):P:P:D

Хах !!!! Свирите Истрейндж хммм нещо ма мяташ :P:P

 

Мойта любима от моя соро репертоар е .. ммм абе една на Планет Екс беше ам и забравих името хаха базикам се де. Имам много. Приятно ми е да свиря Флойд, ГнР и други такива :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз харесвам много Black Sabbath и за това се кефя да свиря някои от техните парчета като Paranoid, Iron Man, Sweet Leaf, Lord of the World, War pigs :huh:

 

Black Flag - Nervous Breakdown

 

Minor Threat - Filler, I Don't Wanna Hear IT

 

Nirvana - Dive, Big Cheese, Floyd The Barber, Come As You Are, Aneurysm ... etc. :guitar:

 

Jimmi Hendrix - Purple Haze, Fire,

 

Pearl Jam - Hail, Hail

 

Bad Religion - Fuck Armegeddon

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен много ме кефеше да свиря Kenny-G. С обой, вместо сакс, ама пак не беше лошо. Имах един негов албум (не го знам как се казва), ама го бях научил фарси с все солата и виртуозностите му там. Голям кеф :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.