Jump to content
Българският форум за музиканти

Пулт Електроника ПМ-03


Recommended Posts

:) Моля ако някой знае какво захранване ми трябва за 16 каналния руски пулт Електроника ПМ-03, тъй-като имам проблем. Взех пулта с някакво приспособено захранване от компютър +12 V / -12V , но с него криви звука и е тихичко. Благодаря предварително !!! ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо си мислиш, че проблема е в захранването, а не в пулта? Ако в натоварено състояние са налични тези +12/-12 волта, гарантирано повредата е в пулта.

И си попълни града, за да е лесно ориентирането на колегите.

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

аз имам пм-04, 12-канален и си е с вграден траф - твоят с външно захранване ли е? ще е интересно да пуснеш 1-2 снимки за ценителите. ама захранване от комп най-много половин ампер да извади на -12 волта, което не е малко, ама... и много не е. пак като си го подкарал на 12 вм. 18 волта, това говори за невероятните достойнства на съветската техника :) аналогично западно творение на негово място сигурно би сдало багажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

исам да си взема микрофон за демо записи имам лап топ но незнам какъв микрофон ми е нужен и какво още за да направя запис в домашни условия моля ако някой жела да ме насочи благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Аз "жела" и "исам" да помогна.Във вашия случай, на така зададен въпрос, единствения отговор е........................................................................ микрофон за скайп!И "Тънко" ще излезе!

Редактирано от SviStyle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.