Jump to content
Българският форум за музиканти

КАБЕЛ Usb - Midi In/out


rusnaka

Recommended Posts

Пичове, спешно ми трябва някой, който има такъв кабел - от едната страна ЮСБ, а от другата - 2 петици. Интересуват ме няколко въпроси, а също и откъде мога да си купя. Трябва ли някакъв драйвер за него? Ако искам да го ползвам с Кюбейс, Сонар и т.н. със стар синтезатор - от преди 15 години, трябва ли изобщо драйвери и как програмата разпознава инструмента през ЮСБ-то??? Благодаря предварително, надявам се, че ще отговорите по-бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пъхаш USB буксата в компа и след това ти иска CDто с драйвера който задължително пристига с кабела следваш инстукчиите за инсталиране на драйвера и си готов, вече кабела щего виждаш във MIDI in out опциите на всички MIDI програми със неговото наименование като например USB MIDI1x1. Имам такъв на M-Audio ако те интересува мисля даго продам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Зна4и продават се на много места . В София на 5-те кю6ета Динакорд, Пловдив - Бозов -/ там са най евтини/ и си варват с драйвери, като ги инсталраш няма проблем - върви вси4ко.

 

:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ами пъхаш USB буксата в компа и след това ти иска CDто с драйвера който задължително пристига с кабела следваш инстукчиите за инсталиране на драйвера и си готов, вече кабела щего виждаш във MIDI in out опциите на всички MIDI програми със неговото наименование като например USB MIDI1x1. Имам такъв на M-Audio ако те интересува мисля даго продам.

 

Колко искаш за кабела? Ако не искаш да отговориш в форума ми пиши на thebestvladi@gmail.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

В магазина на бозов е 60 кинта, но не знам коя марка беше. ЕМУ същия тип не знам си кой модел струва 108 кинта :D

 

 

 

 

ПОздрави , Рендаков

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.