Jump to content
Българският форум за музиканти

Здрасти от Торонто


ZVER0

Recommended Posts

Казвам се Максим, живея в Торонто (Канада) и свиря на китара от около 5 години.

 

Въпреки че свиря от 5 години, аз си падам малко мърляч и още не знам нотите като хората още :punk_guitar:

 

Имам BC Rich Warlock Bronze и ESP VIPER 407 (7 струнна) които свиря през BOSS ME-50 Multeffect който връзвам към Randall RX120R... Кефя се много на хард рок и метъл - от старите шлагери като Led Zep, Black Sabbath, Scorpions до дет групи като Amon Amarth, Children of Bodom, In Flames, Napalm Death и тнт...:recourse: Това е за сега май :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си дошъл :) Тук има доста неща, които могат да са ти полезни ... да не говорим че всички са мно забавни и готини хора. :) Приятно прекарване :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

Хубаво е да се знае, че има хора които оценяват както класиките, така и модерните наковални! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Максим , хубаво е че чак от Торонто се радваш на хубавия форум . Пожелавам ти приятни моменти и да се включваш в джемовете , ей !! :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драсти,

 

Въпреки че свиря от 5 години, аз си падам малко мърляч и още не знам нотите като хората още :)

Аз не че се парадирам с интелектуално ниво, ама за 18 години още не съм ги научил..

 

Или по-скоро да перефразирам Чърчил: "Да научиш нотите е най-лесното нещо. Лично аз съм го правил десетки пъти."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам се Максим, живея в Торонто (Канада) и свиря на китара от около 5 години.

 

Въпреки че свиря от 5 години, аз си падам малко мърляч и още не знам нотите като хората още :coolp:

 

Имам BC Rich Warlock Bronze и ESP VIPER 407 (7 струнна) които свиря през BOSS ME-50 Multeffect който връзвам към Randall RX120R... Кефя се много на хард рок и метъл - от старите шлагери като Led Zep, Black Sabbath, Scorpions до дет групи като Amon Amarth, Children of Bodom, In Flames, Napalm Death и тнт...:thumbup: Това е за сега май :)

хаха Здрасти..и "уелкъм то да форум". :) аз свирех класика година и половина преди да почна на електр... научих нотите ама сега ако ми дадеш нотите дори на парче като московски вечери..не знаю дали ще мога да изсвиря к'вото и да е ..вече само по табове карам...

-Поздрави, Свилен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.