Jump to content
Българският форум за музиканти

She's Got The Chep...


Recommended Posts

Здравейте, всички! Доколкото видях, всеки се представя с отделна тема, тъй че се надявам да нямам "издънки" с админите... :) По същество - казвам се Андрей, на 16г. и съм от София. Свиря на пиано, на китара ми предстои да тръгна на уроци, а тук-таме се опитвам и да припявам. Слушам всякаква музика (без поп-фолк/чалга, рап, Dumb Ass, пардон, Drum N' Bass и такива), но най-много наблягам на рок и метъл (както повечето хора, предполагам). Идоли са ми Marilyn Manson, Metallica, Guns N' Roses, ACDC, Pink Floyd и много други. Хобита - футбол (мн. съм смотан :cheers2: ), каране на колело, но най съм пристрастен към цикленето пред компа и яденето, но слава Богу, засега не ми личат килцата :cheers2: . Какво още... ами ако съм изпуснал нещо, подсещайте :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми освен да те приветстваме с "добре дошъл" май не ни остава друго :recourse:

Приятно и ползотворно прекарване във форума и успех!

:recourse::recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драсти и от мен :recourse: гледай да не зацикляш прекалено много пред компа, да не зомбясаш... иначе... :recourse: радвай тука е мно готино :recourse: ще видиш :excl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси ви за приветстванията, мн е готин тоя форум - верно, че почти никъде не пиша, но го разглеждам по цял ден - отдавна знам за форума, но вчера си взех китарата, та днес да се регна най-после. А относно цикленето, вече го ограничавам :):surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.