Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем!


Andrio

Recommended Posts

Като стана дума за тремола и по специално за ZR Tremolo на Ибанец...имам малък проблем. Преди време на един рокерски събор си изгубих едно малко винтче на тремолото, което ми е голям проблем <_<:) Ето това е линк със снимка на тремолото, а въпросното винче е това, което сочи най-дългата стрелка . ib400000.gif Ако някой знае откъде мога да си купя само винтче, нека да каже ще съм му безкрайно благодарен, че съм като болен без винтчето, се едно да ти няма едното око.

 

 

 

Подзрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не намериш оригинално или подобно/в сервизи за шевни машини, чесовникари и др подобни/-направи си по поръчка при стругар с мини струг. на времето загубих на един леспол много фино и дълго болтче от струнника и един пич ми го направи същото. сега имам същото тремоло като твоето и мисля че може да се намери такъв болт. опитай и във магазини за крепежни елементи. поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай ногмални заглавия, които описват проблема ти. За да ни е по-прегледно и по-удобно на всички, защото така само ти си знаеш какво пише вътре. Приятно прекарване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не намериш оригинално или подобно/в сервизи за шевни машини, чесовникари и др подобни/-направи си по поръчка при стругар с мини струг. на времето загубих на един леспол много фино и дълго болтче от струнника и един пич ми го направи същото. сега имам същото тремоло като твоето и мисля че може да се намери такъв болт. опитай и във магазини за крепежни елементи. поздрави!

 

 

 

Държа да е точно като оригиналното, смисъл искам да е на Ибанец. Благодяря все пак за насоките.

 

 

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.