Jump to content
Българският форум за музиканти

Korn - Yall Want A Single(clip)


Recommended Posts

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Гледал съм видеото, да доста е добро, но песента не ме радва особено! В последния албум не са много добри пърчетата но има някой дето стават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като цяло първите им неща разбиват ама по новите и мен не ме радват особено :ph34r: освен да дръпна клипчето пък да видим как е ;)

Редактирано от boogerman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва не разбирам - защо нема повече такива клипове?

 

На мене ако ми дадат пари да праим клип - Мале Мила! Какво трошене ше падне, бедна ви е фантазията! :headbang:

 

А и за посланието respect - дискутирали сме т.нар. музикален бизнес вече :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчетата влизат в един музикален магазин, и почват да трошат яко, като по едно време разни други младежи и девойки им праат компания. А от време на време има надписчета с интересни факти от музикалния бизнес <_>

 

Ноо добро :ph34r: Има го в дата.бг. В MTV.COM сигурно го нема, там нема да го пуснат :ph34r:

Редактирано от Glacierise
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноо як клип <_< Уважавам ги за тва.

 

Особено ме накефи по едно време надписа "Тоя клип да не би да се върти по някоя телевизия?" :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях клипа.

КоЯn милеят и радеят за чистотата и прозрачността на шоу бизнеса и застават твърдо срещу комерсията и меркантилността!

БРАВО!

Крадецът вика: "Дръжте крадеца!" :headbang:<_<;)

Един от надписите гласи: "Нашата звукозаписна компания ни помоли да променим този клип, но ние не го направихмв"

С гъза си ли да се смея? ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да но на тях са им дали 150 000 $ (колко пише че струва клипа в самия него) да си излеят душата по този начин и при тва са го направили КАЧЕСТВЕНО!

а пък ти се смей и с ноктите на краката си ако искаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами виж сега - Корн са една от малкото групи, които се въртят в прайм тайм по MTV.

Да си видял Napalm Death да ги пускат по пет пъти на ден?

Самите Корн, чрез своя лейбъл, са откриватели и създатели на феномена "Limp Bizkit".

За тези няма какво да говорим - по-често ги пускат от Алиша Кийс.

Корн също така са рекламни лица на Adidas и са създатели на огромния фестивал за ню-метъл, наречен "Family Values". На този фест се популяризира музика със съмнително качество. Целта на занятието е само една - печалба.

Освен това самите Корн имат собствено онлайн радио, по което се върти нон-стоп тяхната собствена музика.

След цялата тази работа, е наистина за смях да ги гледаш как бунтарстват против лошата маркетингова машина, наречена "музикален бизнес", на която самите те са коляновия вал.

Все едно Бритни Спиърс внезапно да обяви, че мрази музикалния бизнес, че милионите и продадени дискове феновете са ги сънували, че частният и самолет е журналистическа измислица и че самата тя е скромно момиче, което продава само по 2-3 хиляди бройки на албум и пее трип-хоп в ъндърграунд клубовете.

 

Смех, па лошото е, че има хора да се връзват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.