Jump to content
Българският форум за музиканти

помощ


gorilla

Recommended Posts

еи заребих се да свиря на китара обикновена акустична......имам една от един приятел но няма струни .....може ли някои да ми каже от каде мога да си намеря струни някакви ефтини като за начало не съм някакъв китарист че да давам пари за скъпи струни.....тои така или иначе нямам кинтаж никакъв.та моля яко някои знае магазин или магазини в софия да ми каже адрес или ако магазина има саит маже и линкче но наи важното си оства за сега цената и адреса

благодаря предварително...................няма дя пиша какво музика слушям това няма значение

а и знае ли някои от каде мога да си намеря уроци за китара онлаин естествено без кинти аз си намерих но все пак ако някои знае нека казва молим че сме се заребил точно като няма работа......

 

ПС абе ще ви питам и други работи но за сега това....е ако нямате нищо против ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.