Jump to content
Българският форум за музиканти

Мога ли дистанционно да правя музика


Recommended Posts

Здравейте отново :) Значи искам да разбера нещо много важно, всъшност са няколко неща . Първия ми въпрос се отнася до това дали имам някакви шансове да си пусна демото в някой чужд леибъл и тои да ме издава , и през това време да сме в различни страни:) Дали просто е възможно такова нещо.

 

Втория ми въпрос е , как мога да си пусна демото в компания която няма офис в българия и така нататък ...

 

Ще съм адски багодарен ако можете да ми отговотщрите! :)

 

Мерси предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като се поразмислиш ще намериш сам отговор на въпросите си

 

1. няма значение в коя страна е лейбъла и в коя си ти ... единствено има значение какви са законите за авторско право в съответните държави.

2. демо мобеш да пуснеш по мейл, като го качиш в нета и изпатиш по пощата на носител (CD примерно)

 

това е в общи линии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш само демота, значи още не си записал студийно, значи ако получиш договор най-вероятно ще ти се осигури запис. Има малка вероятност издателите да ти платят пари,за да записваш в друга страна,а по-логичното е да следят отблизо процеса и да искат ти да отидеш при тях, да записваш в студиото на лейбъла, в съответната страна, ако няма представителство тук.

credits to @vane

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да си пусна демото в някой чужд леибъл и тои да ме издава , и през това време да сме в различни страни;)

 

"... а палачинки?" :rocker:

Редактирано от sevenstring
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.