Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко рок 'н рол :)


Recommended Posts

http://www.4shared.com/dir/3606896/e875c31b/sharing.html

(Исках на putfile да я сложа, ма нещо се е бъгнал сайта)

 

Ето нещо и от мен. По принцип с бандата ми разцъквахме тази идейка (началния риф е на китариста, другото е от мен), но се отказахме от нея, защото нещо спря да ни кефи, пък и е в Ми Бемол, а новите парчета са смъкнати чак в До и звучат твърде различно :(

 

Доста набързо съм го записал (с бая грешки), а факта, че пак аз съм го смесил, обяснява звука :cheers2: Вокалите са записани с микрофон за Скайп, защото в момента нямам друг микрофон вкъщи. Мислех да сложа някое друго омазано соло с Уа към края, но мързела ме отказа.

 

Надявам се не съм изтормозил ушите ви прекалено, ще се радвам да споделите някое друго мнение :topicsux:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноо гот! :) Само тия ниските вокали дето се появят тук таме може да ги намалиш, на моменти много избиват.

Пускай и други парчета ако се намират ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, страхотно е!!! :) чух го няколко пъти и много, много ми харесва. Може би, защото някак като вокали (или по-скоро като техника на пеене?) ми напомня за Pearl Jam. Страхотен глас имаш! Брех!;) Ооо, имаш още един фен:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за добрите думи :) Надявам се в скоро време да мога да пусна тук нещо от новите неща, които ще правим с групата и които, надявам се, ще са доста по-качествени.

 

ultramega - Вярно си е, че бие на Soundgarden и по-точно на парчето Rusty Cage. Също така барабаниста го оприличи и на едно на Паникън, та решихме най-добре да го махнем от репертоара :)

 

Да кажа нещо повече за записа - китарата е страт със сингъл адаптери през Zoom 9.2 процесор и директно в саунд карта от дъното. Баса пак директно в саунд картата, барабаните съм ги редил на Guitar Pro (много ламерско ама така съм свикнал) и са просвирени с Toontrack EZ Drummer.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ultramega - Вярно си е, че бие на Soundgarden и по-точно на парчето Rusty Cage. Също така барабаниста го оприличи и на едно на Паникън, та решихме най-добре да го махнем от репертоара :)

 

Ти да не го прие като упрек? Аз като комплимент го пуснах:)

Аз съм голям фен на сиатълските банди от 90-те и по тая причина такива парчета ме кефят много :)

Продължавай в същия дух и много успехи с бандата ви пожелавам:icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Парчето е добро - на мен ми харесва - може би тук там има дразнешти елементи, но като цяло е много готино !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.