Jump to content
Българският форум за музиканти

виновник


Recommended Posts

Незнам дали е задавана такава тема ама се реших да я пусна ,интересно ми е да разбера кой е главниа виновник вие да се запалите по барабаните моя човек който ме тласна да се занимавам с музика е Калин от акага значи случката е такава сестра ми беше намерила покани за концерт на Дони и Момчил концерта беше размазващ след това като чух солото на барабани което Калин исвири си казах от тука на татък само с музика ще се занимавам до тогава не бях пипал палки .Сега вие кажете кой ви е дал тласък ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

еми то май имаше някакжа такава подобна тема някъде ако не се бъркам ама айде

моят виновник мисля че беше Ларс Улрих аз и точно с Metallica започнах де -та когато го чух как свири просто ми хареса и ме въоудошеви а иначе като малък исках да свиря на китара ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виновник ? Определено-родителите ми ;)

Понеже на около 5 години(доста преди да започна да водя съзнателен живот) са ме записали на уроци по ударни(които до 5ти клас се изразяваха само в свиренето на ксилофон).

От там нататък,съдбата ми е била предрешена................ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ian Pace, a след това Mike Portnoy ме накара да преоткрия свиренето и философията в музиката за мен си изобщо. Днес има рожден ден. Да е жив и здрав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това винаги го разказвам с удоволствие щото сигурно не е често срещано;)))

Бях на концерт на 7 годишнината на радио Тангра в Буги бар.Свиреха групи като Некроменсър,Сафър еич ,Пропаганда и други некакви:D)Некроменсър май бяха последни и след цялата лудница барабаниста си хвърли палките сред публиката в претъпкания тогава от металургия бар:DЕдна от въпросните палки хлопна върху празната глава на един от дългокосите плиткоумници до мене и докато разбере ко стаа чиляка вече се бях обзавел с доста очукана палка Нента;))Въртях я из пръстите си около месец и след това реших ,че както винаги провидението нещо се опитва да ми намекне и взех мерки по въпроса...вследствие на това слуха ми се уврежда прогресивно,съседите събират пари за наемен убиец,а всяка седмица с Феникса и още един двама си правиме кефа по разни репетиционни дето свирят всякакви пропаднали типове;)

Това е то-кой да обвини човек -аз съм си най-виновен:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Макс малкият досаден брат на Ники, който идваше и ви пречеше на репетициите с Лейзи Лийч едно време..... :)

 

Бате Митко това ти ли си бе.....Леле супер яко! Ти си човекът, който ме запали по свиренето благодаря ти искренно и от сърце....:D

Редактирано от Paliev The Butcher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.