Jump to content
Българският форум за музиканти

поръчка на китара от нета


Dark Sun

Recommended Posts

Така първо съжалявам ако вече е имало такава тема, но явно нещо не мога да се оправя с търсачката.

Значи искам да си купувам китара от нета и по-скоро някое ЕСП/ЛТД и ако може да ми кажете дали това е възможно в нашата страна :icon_shithappens: . Държа да не е втора ръка и разполагам общо с около 1500 лева, тъй че ако може да ми кажете и доставките как вървят като цена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теми има много, просто трябва да пишеш в "търсачката". Иначе ето ти едно предложение от мен:

 

http://www.thomann.de/de/search.html?gk=&a...;sw=&oa=pra

 

ето и как варира "шипингът"

 

http://www.thomann.de/gb/helpdesk_shipping.html?country=bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

grunge_is_dead благодаря много ми помогна наистина =) админите може да затварят темата...

 

yotzzo затова не искам 2ра ръка китара без гаранция, а стоката може да се върне при дефект. Пък и не се чувствам някакъв супер експерт, че като хвана китарата да извлека абсолютно всякаква информация за нея , чел съм много ревюта и предполагам че горе-долу мога да преценя, че китарата е това което искам. Абе за някои може да звучи глупаво, но .. направил съм си сметката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах една поръчана от "МШ Филибе" Ямаха РГХ721ДГ преди години и брах голямо шубе докато пристигне и я пипна.Беше най-гадно докато я разопаковах(а то си имаше доста амбалаж в кашона и по нея).Всичко си и беше наред и както повечето инструменти на Ямаха - без забележки по изработката!По това време имаше братя роми там (пробваха някакви чалга бленди на 2 клавира)та като я тествах,не видях че кубето е испържено на 7-8 и имаше истински рома джъмп! :hysterical: Както и да е де.Сега пак съм си поръчал китара без да съм я пипнал!И мене не ме кефи идеята,но има инструменти,които няма как да пипнеш на живо преди да си ги купиш.Живеем в БГ все още!Все пак най-важен е звука и там може да не попаднеш на най-добрия инструмент от серията :icon_shithappens: ,а иначе повечето са произведени с цифрови фрези и доловими разлики на външен вид трудно ще хванеш.Винаги обаче можеш да я продадеш и да си вземеш нещо друго,така че успех!

 

П.С.Ако имаш въпроси по поръчването в Мюзикхаус Томан - пиши ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.