Jump to content
Българският форум за музиканти

Светът е за двама - Орлин Горанов


Recommended Posts

[Em]Не заспивай, когато умират звез[C]ди

Не зас[Am]пивай[H] света е за д[Em]вама

Уморен той безсънно за теб ще сле[C]ди

Даже [Am]мен[H] да ме [Em]няма

 

Не съ[Am]нувай прегръдките [D]нежни на др[G]уг [Em]

Не съ[Am]нувай[H] света е за д[Em]вама

Ще те [Am]сгрее морето на [D]топлия [G]юг [Em]

Даже [Am]мен[H] да ме [Em]няма

 

Припев: /2/

Даже [Am]мен да ме няма на б[D]елия свят

Потър[G]си любовта ми в стръкче

[Em]пролетен цвят, потър[Am]си ме[H]

потър[Em]си ме.

 

Не посрещай зората без обич за мен

Не посрещай светът е за двама

Пак ще грее в очите ти приказен ден

Даже мен да ме няма

 

Не обиквай ти друг усетила зов

Не обичай светът е за двама

Ще те грее моята нежна любов

Даже мен да ме няма

 

Припев:... /4/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале колко си играх да го натаманя с ритъма :)

 

======================|/=|o==/\==/=|-=|\=|==========================================
======================|\=|\=/--\=/=|==|=\|==========================================

Орлин Горанов - Светът е за двама

Табнат от:
Красен Иванов 
/krasen007@gmail.com/
2007


Встъпление:

e|--2--3-0-----2--3-0-------0--------0---------------------------------------------
B|-----------0-------0-0-3----1----3--1--------0--1--------------------------------
G|--------------------0-----------0-----0---0-------2------------------------------
D|----------------------------------------2------------2--5-4-5-4------------------
A|---------------------------------------------------------------------------------
E|---------------------------------------------------------------------------------

e|--2--3-0-----2--3-0-------0--------0---------------------------------------------
B|-----------0-------0-0-3----1----3--1--------0--1--------------------------------
G|--------------------0-----------0-----0---0-------2------------------------------
D|----------------------------------------2------------2--5-4h5p4-2-1h2------------
A|---------------------------------------------------------------------------------
E|---------------------------------------------------------------------------------
																	   /^			  ^ \
			(тази част я видях в друг таб затова не гарантирам)


======================|/=|o==/\==/=|-=|\=|==========================================
======================|\=|\=/--\=/=|==|=\|==========================================

Редактирано от Krasen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зас[Am]пивай[H] света е за д[Em]вама

 

Само не разбрах това [H] какво означава

H, означава акорд Си мажор!!!

УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.