Jump to content
Българският форум за музиканти

Познайте това соло! Лека задачка-закачка от мен


the_gorer

Recommended Posts

Предлагам друг вариант на играта.

Записва се соло. Пуска се анкетна тема "кое е това соло" с няколко възможни избора. Всеки гласува, гласува, гласува (не е задължително да пише в темата, просто трябва да се гласува на анкетата). След известен период от време (ден, седмица, whatever) се поства в темата верният отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо като гледам темите ми става едно....много тъпо....Изчерпаха ли се смислените въпроси, върху който меже да се дискутира??? Познай това, познай онова....много рядко се среща тема, която да грабне окото и да те увлече в смисъла си... И си мисля, че товане важи само за мен , а и за много други хора...Ако някой иска да си прави постове - има си раздел за това( ГОВОРИЛНЯ )... и си мисля, че тази тема е точно за там..... :):hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо като гледам темите ми става едно....много тъпо....Изчерпаха ли се смислените въпроси, върху който меже да се дискутира??? Познай това, познай онова....много рядко се среща тема, която да грабне окото и да те увлече в смисъла си... И си мисля, че товане важи само за мен , а и за много други хора...Ако някой иска да си прави постове - има си раздел за това( ГОВОРИЛНЯ )... и си мисля, че тази тема е точно за там..... :):hysterical:

 

Ами, така е, щото тука в 99% от случаите пишат не хората, които има какво да кажат, а тези, които имат излишно свободно време ... или такива, които искат за 5 минути да се разнообразят от работата (като мен;) ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Направо като гледам темите ми става едно....много тъпо....Изчерпаха ли се смислените въпроси, върху който меже да се дискутира??? Познай това, познай онова....много рядко се среща тема, която да грабне окото и да те увлече в смисъла си... И си мисля, че товане важи само за мен , а и за много други хора...Ако някой иска да си прави постове - има си раздел за това( ГОВОРИЛНЯ )... и си мисля, че тази тема е точно за там..... :):)

 

Да, безсмислено е да се пускат китарни сола във форум за музиканти.

Това е за хора с твърде много свободно време.

Пускайте теми само за върщането на медиците от Либия.

Там поне има какво да се коментира, без да си губи човек времето.

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми беше интересно да видя бат'Горър как ще избичи солото, ама вий го разсърдихте още преди да успея да го видя. Хаймани!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.