Jump to content
Българският форум за музиканти

Henderson


Recommended Posts

Здрасти на всички мюзишънсис :hello: ;)

Вече от няколко седмици се навъртам в форума- много е як и полезен!Наистина,в БГ музикантите от доста време сме прецакани и е хубаво да има такива места където да се поучаваме и да плюем наволя тези които си го заслужават :)

Казвам се Ангел, на 23 и съм китарист от Пловдив. Завършил съм Пд. музикално с цигулка, но китарата ми е страст от 5-6 годишна възраст. Минал съм през доста групи, в различни стилове, но от 3 год. свиря с група Free Style и мисля само за този проект, защото стилът на групата отговаря на името!Свирим от Incubus- U2, през Prince - Laurin Hill, до Erykah Badu, и повечето кавъри са си в наши, доста променени варианти (все пак Кавър означава точно това, а не да си извадиш солата 1 към 1 ;):P !Авторските вече са над 10 и също са доста различни като настроение! Слушам абсолютно всякаква музика!И се стремя да се развивам като музикант и инструменталист! От малък в "душата ми" :green: е залегнала блусарията, и за мен това е задължителната основа на един китарист (и не само китарист) защото тя те научава не само да свириш основни неща, а те научава да чувсваш!!! :violin: :guitar: :P

 

П.П. Само ДЕТА и по тежките не ги понасям много! :lol: Но всеки да си слуша квот го кефи! :lol::):bravo:

Редактирано от Henderson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

Най-накрая някой по-нов да се радва на форума ;)

Хайде постни нещо на групата, много искам да ви чуя нещо авторско!

 

Поздрави! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в "Авторска Музика" колегата Topsun е пуснал линк кум парчето "Когато тя желае". Не че с него може да се добие реална представа за групата, защото наистина всички парчета са много различни :D

Мерси за "топлото" посрещане! :green: :headbang::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми Здрасти и от мене :hello:

Жалко, че не сте от Сф :) можеше да правим някви съвместни участийца... иначе ние май свирим много сходни нещица... за кавъри де ;)

 

ако правите турне и минете през нащо село че дойдем да ви гуедаме :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.