Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Sr 300 Fm ?


Manolev

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)
... големи повърни ...

 

off/ всичко най-, Манолев, но такива изказвания са чиста проба чекия и нямат нищо общо нито с музиката и инструментите, за които говорим, нито с добрия дух на обмен на информация и впечатления, които качествените хора* във форума се опитват да поддържат. мерете си приказките, пък ако нямате какво да кажете, направете услуга на себе си и на другите, и не казвайте н и щ о. форумът ще ви бъде благодарен!

 

 

---

* например- казвам напосоки, но определено с основание- виж Разбойников: никъде не се е изхвърлил, а е в пъти по-компетентен от много от нас.

 

PS искрено съжалявам, че този път не успях да сдържа офтопика, но ми потече кръв от лявото ухо, ебаси

Редактирано от thurston
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

:metalist:

 

Добре бе! Хвърлихте ме в тъча. Вярно е, изказването ми беше малко силничко. Просто мисля и споделям мнение. За съжаление явно съм прекалил.

 

Извинявам се на аудиторията, повече няма да казвам нищо лошо за Ямаха. Изтрийте темата, моля.

 

Повече мисля да не пиша в този тема, явно няма смисъл. Приятен ден.

Редактирано от Manolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.