Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно парче


Recommended Posts

Чудех се дали да го сложа в Семпли, защото се получи докато се кефех на наскоро заупения си CryBaby Wah педал и наскоро инсталирания ми Addictive Drums. Видях че има семпли с Addictive вече и го изтрясках тука :beer:

Между другото ,незнам дали ви казвам нещо ново ,но Addictive Drums бачкат много по леко от ЕЗдрумер-а и за хора с не много мощни машини , като мен са много подходящи. :)

 

Това е парчето

 

Дано ви хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Addictive Drums бачкат много по леко от ЕЗдрумер-а и за хора с не много мощни машини , като мен са много подходящи. ;)

Ебре...аз пък обратното: АД даже не успях да ги подкарам, а ЕЗ дръмера си го ползвам с прилично натоварване на процесора.

 

Иначе евала за композицията...аз бих сложил барабаните малко по напреде в микса, ама тва си зависи от човека, както се казва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Ами незнам що има разлика :) На мен ЕЗдръмера в някои отношения ми харесва повече, но понякога доста ми натоварва машината и почва да сече , в някои случаи дори е забивал :) , а с адиктив няма такова нещо.

А забравих да кажа че го ползвам Cubase sx3. Може и това да е от значение за поведението на софта :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз съм с Нуендо 3, което е почти същата хава. Адиктив Дръмс при мене въобще не пожела да тръгне като хората, пуснах го в една празна сесия и настана направо ад :thumbs_up: А ЕЗДръмера си бачка сравнително нормално и в сесии с аудио тракове и 1-2 ВСТ инструмента...абе незнам. Мойта машина е вече доста зле, като за днешна дата: лаптоп НР 2,4 гхц Целерон на 768 МБ РАМ, файъруайър външнан саундкарта - Пресонус Инспайър.

 

ПП. Ама само как ме мързи да сменям на всеки 2 думи кирица с латиница, та сори за българейшън-а...бе няма ли некви шорткътс, нещо кат на Уиндоуса- алт+шифт ала бала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.