Jump to content
Българският форум за музиканти

Washburn


Cupatincho

Recommended Posts

съжелявам че ви заливам с досадни теми но найстина искам да се поинтересуван защото съм грабнат...Та искам да ви питам дали знаете цените на тези китари в България ...По-точно искам да знам за по-евтините китари като пример тези от X-series X12 и тези 2-та вида по-долните и имаше една от Idol-series но искам да знам дали се продават още в Фактор...И есествено за какви цени става въпрос...Мерси предварително а аз на това се спрях като първа китара понеже чувам само хубави неща за тях...А ако имате други предложения за мен като за първа но не китара която да сменям след 4-5 месеца ...И най-важното според мен с нея ще се свири Хард Рок (Kiss,Ac/dc...) и някой Хевита (Maiden,Sabbath...)...

Но предимно за Рок...

 

С уважение , Цвети

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Става въпрос за по-нисък клас китара и съответно за по-малко пари...Питам ви попринцип понеже тея дни се каня но се не успявам а се метна до Фактор ами найстина съм му навит на тоя Washburn X12 и затова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wi 14 -ките са по 280, формата леко загатва Леспол, с 2 двойни и 4 пота..

не звучи зле, но на мен ми стоеше като играчкоа в ръцете- малка и очудващо

лека.. не ми вдъхна доверие, пък грифа нещо бая дебел ми се стори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси но ми трябва препоръка за тези китари и особено за тези който мога да намеря на достъпна цена до 350лв. и ест. които мога да закупя в България и кой са подходящи за Хард Рок...А това дали ще ми е удобна естествено зависи от мен и лично аз ще си го проверя просто ми трябват препоръки

 

 

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.