Jump to content
Българският форум за музиканти

Американски Fender Stratocaster Highway One 2006 с Iron Gear адаптери - 1.600,00 лв.


Recommended Posts

Американски Fender Stratocaster Highway One 2006 с Iron Gear адаптери

Здравейте, Продавам американски Fender, Highway One от 2006 г. Серийният номер може да се провери на сайта на Fender. Адаптерите са сменени с британски Iron Gear - мидъла и нека са умерено силни, модел Pig Iron. Бриджът е Smoke Stack, доста напържен. Финишът е самото дърво, което ме навежда на мисълта, че е възможно някой от предишните собственици да е махал лак и/или боя - аз съм собственик от 2018 г. насам, купеан е от MMG. Има следи от употреба, като за китара на 20 години. Китарата е доста лека, чудесно балансирана. Сетната е от лютиер в ми, при струни 9-46. В момента е с Elixir. Върви с калъф. Можете да я чуете в тази песен: https:/www.youtube.com/watch?v=MbwY3MW8KxQ Велика китара с голяма сантиментална стойност. Пр...

View the full article

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.