Jump to content
Българският форум за музиканти

Питане за една китара


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Наскоро имах взимане даване с ето тази китарка http://www.jhs.co.uk/v100mrhbicon.html :) . За 10-тината минути,за които имах възможността да посвиря ми прозвуча доста добре, друг е въпроса че не бях свирил от 1 месец :) . Та въпроса ми е някой свирил ли е с такова нещо и ако да дайте отзиви. Тези дни ще мина през другия магазин в квартала да вида дали мога да пробвам един истински Гибсън :) . Тук в английско на китарката и искат 270 паунда (намеление цели 30 кинта :( ). Като ми мине изпита по английски ще пробвам да заработя някви кинти на местна почва,но да видим за какво музикално попълнение ще идат :)

Редактирано от Rock Forever
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е зверски надута.

270 паунда са $550. Това е абсурдно за китара-менте.

Пълен абсурд, при положение, че Epiphone вървят по-тънко.

 

За по-малко пари ще си намериш Epiphone Les Paul, а те са дъщерна фирма на Гибсън. :)

И ще ти останат мангизи да ме почерпиш и да си купиш някое ефектче.

ЦЪК

 

А защо не и нещо претрупано с екстри?

Добжавяш $100 и си вземеш истинска китара, а не поредното копие.

Като например Ibanez Xiphos - нек-тру конструкция, DiMarzio адаптери, реномаирана марка... За 600 долара няма кво да му мислиш. :)

ЦЪК

Има безброй реномирани китари, които са в ценовия диапазон на тази, която си си избрал, но са далеч по-кчествени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е зверски надута.

270 паунда са $550. Това е абсурдно за китара-менте.

Пълен абсурд, при положение, че Epiphone вървят по-тънко.

 

За по-малко пари ще си намериш Epiphone Les Paul, а те са дъщерна фирма на Гибсън. :)

И ще ти останат мангизи да ме почерпиш и да си купиш някое ефектче.

 

Значи ще се търси още. Още утре ако не вали,както обикновенно :) , ще се замъкна до другия мюзик шоп, а после може да се очаква и инвазия на магазините в Брайтън :) Все пак парите за бира са винаги от значение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.