Jump to content
Българският форум за музиканти

Cubase Sx 3 и Cubase 4 съвместими ли не с двуядрени процесори?


salt

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здр.Може да повторя нечия тема, но моля администраторите да не я трият тъй като не можах да намеря това което търсих във форумите.

Въпросът ми е дали програмата Cubase SX 3 и съответно най-новата версия Cubase 4 могат да работят с двуядрени процесори и дали програмите или пък коя от тях може да в"вижда " и двете ядра и коя не и имали начин да ги види с някакъв допълнителен софтуеър?И ще работят ли двете ядра на Core 2 Duo 2.66 с този софтуеър?

Редактирано от salt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.Може да повторя нечия тема, но моля администраторите да не я трият тъй като не можах да намеря това което търсих във форумите.

Въпросът ми е дали програмата Cubase SX 3 и съответно най-новата версия Cubase 4 могат да работят с двуядрени процесори и дали програмите или пък коя от тях може да в"вижда " и двете ядра и коя не и имали начин да ги види с някакъв допълнителен софтуеър?И ще работят ли двете ядра на Core 2 Duo 2.66 с този софтуеър?

 

 

....и SX3 i C4 работят с двуядрени процесори , виждат и двете ядра и ще работят без проблеми с Core 2 Duo......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

В училището в което уча в момента в Германия купиха скоро нов компютър с IntelCoreDuo, но старата версия на Cubase (мисля, че първата SX беше) не тръгна на Макинтоша с двойния процесор и професора ми се обади на Steinberg, от където му казаха, че за тези процесори е създадена новата Cubase 4.0 За това се наложи да се снабди с такива и да ги инсталира. Аз съм с SX 3.0, но процесора ми е обикнове Athlon 3000, и си върви нормално.

Това бях чул за тройката и дуо-процесорите, незнам дали наистина е така, но знам, че се наложи да търсят по-новата версия.

Редактирано от Nikolay Petev Yolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Багодаря ви.Надявам се че всичко ще си работи ок.

Е, ако не става с SX 3, 4 - ката няма начин да не върви.

 

Аз съм с SX3 и Intel Core 2 Duo и си работи със всички плъгини които си му слагам без проблеми. Никакъв проблем не съм видял досега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.