Jump to content
Българският форум за музиканти

Демо-миксове от два мои нови проекта


Recommended Posts

http://geo.muzikant.org/Nachalo%20MIX%20mp3.mp3

http://geo.muzikant.org/Kaleydoskop%20MIX mp3.mp3

 

Това са двата микса.Приемам всякаква критика.

Смесвани са на две различни места в Пловдивски студия. :punk_guitar:

Редактирано от musicman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм голям разбирач от миксове и не слушам/правя подобна музика, но все пак се надявам да помогна с моето скромно мнение.

 

Значи на мене лично Kaleydoskop MIX повече ми допадна. Някяк си звучи по живо и натурално. Другия микс ми се струва претоварен с ефекти някак си и баса не звучи красиво а някак си изкуствено поради тая причина.

 

толкоз от мен като се има предвид че изказвам мнение за ситл и саунд който не слушам и не разбирам много.

 

Поздрави и дано съм бил полезен

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
не съм голям разбирач от миксове и не слушам/правя подобна музика, но все пак се надявам да помогна с моето скромно мнение.

 

Значи на мене лично Kaleydoskop MIX повече ми допадна. Някяк си звучи по живо и натурално. Другия микс ми се струва претоварен с ефекти някак си и баса не звучи красиво а някак си изкуствено поради тая причина.

 

толкоз от мен като се има предвид че изказвам мнение за ситл и саунд който не слушам и не разбирам много.

 

Поздрави и дано съм бил полезен

Алекс

 

подкрепям

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа,че вината за лошото качество е моя.Дадох парчетата в мп3 формат.Уейвовете ми се изтриха от вирус.Хората направиха невъзможното да ги вазстановят. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдам и на мен калейдоскопа ми хареса повече.но като цяло и двете парчета ми звучат доста празно,в смисъл че си запълнил една доста малка звукова зона.но това до голяма степен си зависи от стила и вкусът на автора,а твърде често и от хората в студията,който си ги претворяват както си искат,но не и така както би желал авторът. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.