Jump to content
Българският форум за музиканти

Пак акустична лирика


Recommended Posts

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тва за фретлеса не е никак лоша идея :greenball:

 

Обаче се опасявам, че сложа ли фретлес, ще сложа и маракаси, кабаси и т.н...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене повече ме кефи в C#m ... някак си звучи по натурално и уравновесено.

 

Сега остава някой да напише един прекрасен текст както и вокална партия и те ви един потенциален хит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Тва за фретлеса не е никак лоша идея :thumbdown:

 

Обаче се опасявам, че сложа ли фретлес, ще сложа и маракаси, кабаси и т.н...

 

 

не мисля че ще му ходи да е чак толкова претрупано, най много да го развалиш

 

в C#m... не че не ми харесва как звучи самото парче, проблема лично за мен идва от самата китара, и това как звучи в различните позиции, някак си с капо ми звучи по балансирано откъм тембър

има и някой работи за доизпипване така като слушам, не знам дали са грешки или неща, които не ми звучат съвсем удачно на мен

а и .. на 2 места има смъквания които са доста клиширани, не че има лоши, но се набива на ухо

 

китарката... един акустичен бас и вокали.. тва е всичко от което тва парче има нужда, според мен... е и някакви перкусии носва, но нещо ненатрапващо се задължително, вниманието в никакъв случай не трябва да се отклонява от китарката

 

инъче браво, страшна техника както винаги, акустичните ти неща са много кадърно изсвирени

хора като тебе ме зарибяват да се връщам към кухарката от време на време :wallbash:

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък трябва да благодаря на хора като Andy McKee, заради които аз се връщам към кухарката :)

 

 

А ей туй исках да ти кажа че ми напомни за него с тоя парцал, но си викам айде да не скочат че все нещо приличало на нещо...но влиянията си личат за по наблюдателните :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Съгласен, но то и затуй няма нужда да се говори много :) Който чул, чул, господин Зашев също си го каза, а и в крайна сметка дай боже повече такива влияния и толкова красиви резултати от повлияните :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Съгласен, но то и затуй няма нужда да се говори много :) Който чул, чул, господин Зашев също си го каза, а и в крайна сметка дай боже повече такива влияния и толкова красиви резултати от повлияните :)

 

И аз съм на туй мнение..дай боже ;) Peace :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчервяването ми в момента явно ще трябва да се отрази в бири...някоя хубава лятна вечер...някъде...с китари, гласове и пиене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Повече ми допада F#m ,но и двата варианта са добри.Много дабре е станало! :):):)

Редактирано от TheWhiteGhost
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.