Jump to content
Българският форум за музиканти

Шапки Долу!


Recommended Posts

:yes::cheers2: :cheers2: ------> Така бих направил само пред този тук долу ;)

Мислиш си,че можеш да свириш колкото Иво Иванчев ли,или навярно отдавна си го надминал....... :cheers:

.....или просто,да кажеш браво на някой,който е тук и резултатите му са видими е унизително?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:yes::cheers2::cheers2:

 

Браво. Много добро наистина. Освен чистота и темп на свирене, много интелигентно, не ефектаджийски.

Поздравления.

HanSolo,

мисля, че Мастера не искаше да каже това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

"Браво. Много добро наистина. Освен чистота и темп на свирене, много интелигентно, не ефектаджийски.

Поздравления.

HanSolo,

мисля, че Мастера не искаше да каже това."

 

 

Който трябва ме разбра ;) Пича си свири готино :thumbs_up:

Редактирано от ^Drum_Master^
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

е добре пича с нищо не ми изкефи та шапки долу.иначе спор няма добре си свири пича.но аз бих казъл шапки долу за наи наи наи барабаиста гледаите и ще видите за кво ста въпрос.

Редактирано от NeonGod
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие не разбрахте ли ,че няма най-добър всеки свири нешо по различно от другият.Има добри барабанисти от към техника и много добри,но най-добър няма.Пича свири яко и според мен нямаше нужда от такава тема ,защото в нашите барабанни клипове той вече се беше показал как свири ,ама кой да гледа.Да се направи нова тема само за да се покланяме няма никакъв смисъл.Глупаво е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие не разбрахте ли ,че няма най-добър всеки свири нешо по различно от другият.Има добри барабанисти от към техника и много добри,но най-добър няма.Пича свири яко и според мен нямаше нужда от такава тема ,защото в нашите барабанни клипове той вече се беше показал как свири ,ама кой да гледа.Да се направи нова тема само за да се покланяме няма никакъв смисъл.Глупаво е!

 

 

 

:ok: Двама сме :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие не разбрахте ли ,че няма най-добър всеки свири нешо по различно от другият.Има добри барабанисти от към техника и много добри,но най-добър няма.Пича свири яко и според мен нямаше нужда от такава тема ,защото в нашите барабанни клипове той вече се беше показал как свири ,ама кой да гледа.Да се направи нова тема само за да се покланяме няма никакъв смисъл.Глупаво е!

 

 

 

:punk_guitar: Двама сме :hysterical:

 

 

Трима сме !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.