Jump to content
Българският форум за музиканти

Washburn Dime Model


Recommended Posts

Aми писал съм ако познае някой че ще го кажа...

 

Ок, явно ще се налучква... Има ли нещо градинарско във фамилията?

Бегай бързо пускай тото бате!!!!!!! :greenball:

 

Е не така де.

 

Щото може нещо да се е объркало, обаче доволните от него сме доста тук, че и извън форума. Не така с него, и друго: ако имаш нещо да кажеш, рекламацията се прави пред майстора.

Другото няма да ти казвам какво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Щото може нещо да се е объркало, обаче доволните от него сме доста тук, че и извън форума. Не така с него, и друго: ако имаш нещо да кажеш, рекламацията се прави пред майстора.

Другото няма да ти казвам какво е.

 

Ами аз му казах на човека че не ми харесва - което е първото.

 

Можеше да ме предупреди колко ще ми струва -второто.

 

Аз не съм мутра че да направя нещо друго ....

 

И на последно място "легендарни" казвам за тези при които съм ходил - други да не се самослагат в подобни квалификаций....

 

Може и да има доволни но аз не съм и мисля че платих премного пари за нещо което не ми харесва....а и повече няма и да се занимавам точно с това защото бензина дет го харча да ходя до там не го добивам в задния двор..

 

Така че грубо казано плащаш 150 кинта всичко за нещо което те дразни...да не говорим че има по-малко славни майстори дето биха направили всичко това за 3 пъти по малко пари....

Аз поне съм непосредствен все ще измисля нещо за да стане по-естетично и красиво ,а това беше не мое задължение...

 

И на всичко отгоре объркани кабели - "ми кат неразбираш не бараи уа!"

Редактирано от avaavaava
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е грешка! Този който плаща трябва да знае за какво го прави! Ако не е доволен от услугата да изисква

 

тя да бъде извършена отново до постигане на желаното от него качество, в противен случай сам да иска отстъпка!

 

Редно е рекламациите да се отнасят първо до майстора, до получаване на заявената и/или предлаганата услуга, а след това да се коментират във форума. Много е трудно човек да се сдобие с добро име в някаква област и едва ли някой ще иска неоснователно да му се прави лоша реклама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е грешка! Този който плаща трябва да знае за какво го прави! Ако не е доволен от услугата да изисква

 

тя да бъде извършена отново до постигане на желаното от него качество, в противен случай сам да иска отстъпка!

 

Редно е рекламациите да се отнасят първо до майстора, до получаване на заявената и/или предлаганата услуга, а след това да се коментират във форума. Много е трудно човек да се сдобие с добро име в някаква област и едва ли някой ще иска неоснователно да му се прави лоша реклама.

 

Аз да не съм теснолинейка, само а напред- а назад да хвърча и да правя рекламаций...

 

Казах ви човека си заяви съвсем ясно че това му е цената-на мен пък не ми харесва и цената и работата...

Има хора дето ще направят нещата ако не и по-добре на цена 50 лева примерно а не над 100!!!

Нямам нищо против да ми свалят по 3 кожи, но поне да беше станало прфектно а не е!!!

 

Писах маил четвърти ден нямам отговор!!!

--------------------------------------------------

 

Стига всички майстори и жичкаджий сте се защитавали и сте си близали раните защото и аз работя за хора и правя неща - НО!!!

АКО ЧОВЕК НЕ Е ДОВОЛЕН НЕ МУ ВЗЕМАМ ПАРИ ИЗОБЩО И НЕ МОГА ДА СПЯ АКО НЯКОЙ НЕ Е ДОВЛЕН ОТ МЕНЕ И НЕ МУ УГОДЯ!!!

 

Знам че и малките букви бихте ги видяли но има хора дето четат отгоре отгоре та заради тях написах по-едричко.

 

:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора приемете че в мен е грешката - може би просто съм с много висок критерий и незнам какво искам... :bravo:

Но говорихме с човека и според него незвисимо че клиента е недоволен си взема пари колкото си взема. Аз НЕ съм такъв и грешката ми е че очаквам и другите да са такива като мен(което си е съвсем правилно по принцип но по-важен е стандарта който гони майстора - той си взема толкова... :happy: ).

 

На човека му казах че съм споделил с вас каво мисля относно работата и цената за тази работа,така че това е!!!

 

Както и да е .

 

КРАЙ

 

 

:drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.