Jump to content
Българският форум за музиканти

Счупено магаре на акустична китара


Recommended Posts

а аз направих моята китара (кремона казанлък) като нова за 20 лева не че нещо се хваля просто видях че става дума за счупено магаре та ето го и моя въпрос аз пробвах с тези лепила и начини който сте посочили и се се отлепя това пусто магаре ако забия 4 малки пирончета ще се промени ли звука?

105s0v5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е време на тази китара магарето да се залепи истински.

 

Купи си лепило Henkel Standard Wood. Малката опаковка е 5 лева в Бриколаж.

Изшкури до чисто дърво двете повърхности.

Намери дърводелски стяги и измисли как ще притиснеш бриджа. Може да се наложи да подпъхваш трупчета.

Като си готов с тези неща мажи и лепи. После стегни добре и изчакай поне 24 часа преди да свалиш стегите. След това за по-сигурно можеш да изчакаш още 24.

 

Ако не ти се занимава занеси китарата на лютериер.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е време на тази китара магарето да се залепи истински.

 

Купи си лепило Henkel Standard Wood. Малката опаковка е 5 лева в Бриколаж.

Изшкури до чисто дърво двете повърхности.

Намери дърводелски стяги и измисли как ще притиснеш бриджа. Може да се наложи да подпъхваш трупчета.

Като си готов с тези неща мажи и лепи. После стегни добре и изчакай поне 24 часа преди да свалиш стегите. След това за по-сигурно можеш да изчакаш още 24.

 

Ако не ти се занимава занеси китарата на лютериер.

 

Успех!

мерси за отделеното време аз пробвах със поксипол ще пробвам и с това на хенкел и да се надяваме че ще издържи на напъна отново мерси ^_^ ^_^ ^_^ мн ми е ценна тази китара защото е от баща ми иначе щях да си купя нова :) :) :lol: :lol: :lol: :lol:

Редактирано от Spitfire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.