Jump to content
Българският форум за музиканти

Megadeth - Дейви обяснява разни неща :)


Recommended Posts

Тук има едно видео,на което Дейв Мъстейн обяснява някои неща относно записите на последния албум на Megadetn - "United Abominations (2007)", както и използваното оборудване, предполагам,че ще ви е интересно. ;)

 

Enjoy! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Тук има едно видео,на което Дейв Мъстейн обяснява някои неща относно записите на последния албум на Megadetn - "United Abominations (2007)", както и използваното оборудване, предполагам,че ще ви е интересно. ;)

 

Enjoy! :punk_guitar:

 

 

А ето и линк към снимки на гиъра на Дейв - мисля че се вижда много по ясно за какво става въпрос:

 

 

Dave's Gear

Редактирано от Telerig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука пък има инфо май за старият му сет

http://www.davemustainerig.com/ ... защото е доста по-различен от този дето го представя на видеото. Точно миналата седмица се оглеждах кой забива на маршал ЕЛ34 или 9200 ... а то гледай ти Дейв минал на лайн6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука пък има инфо май за старият му сет

http://www.davemustainerig.com/ ... защото е доста по-различен от този дето го представя на видеото. Точно миналата седмица се оглеждах кой забива на маршал ЕЛ34 или 9200 ... а то гледай ти Дейв минал на лайн6

 

 

 

Да на видеото каза, че сменил маршалите с лайн 6 ...каза че тежали доста повече между другото...и на мене да ми направят сигничър модел и аз ше мина на лайн 6 или квото ще да е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Telerig,благодаря за линка,наистина е доста по-подробен. ;)

 

Интересни са ми тези неща,като почитател на Мъстейн.Освен "Marshall"-ите,зарязал е и емблематичните за него "Jackson" летви - минал е на "Dean":

 

http://deanguitars.com/dave_mustaine.php

 

:yahoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен "Marshall"-ите,зарязал е и емблематичните за него "Jackson" летви - минал е на "Dean":

то там положението е като във футбола - който плаща най-много с неговото трико се играе и това може да се променя от сезон за сезон. Немскитге национали примерно май ще сменят Адидас с Найк.

 

100% китарата му е както той е казал ... пък и кинти изкарава като рекламно лице - маркетинг/реклама му се вика на това и предполагам същото е и със стъпалата. Хората кинти правят а ние им се вързваме - "еййй тоя минал от това на онава, сигурно е по-добро"

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Telerig,благодаря за линка,наистина е доста по-подробен. ;)

 

Интересни са ми тези неща,като почитател на Мъстейн.Освен "Marshall"-ите,зарязал е и емблематичните за него "Jackson" летви - минал е на "Dean":

 

http://deanguitars.com/dave_mustaine.php

 

:)

искаш да кажеш че си изпуснал факта че Мъстейн след Джаксън мина на ИСП и чак след това на Дийн? :tomato:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Telerig,благодаря за линка,наистина е доста по-подробен.

 

Интересни са ми тези неща,като почитател на Мъстейн.Освен "Marshall"-ите,зарязал е и емблематичните за него "Jackson" летви - минал е на "Dean

 

Ю ар уелкъм май френд:) Аз също съм фен на Мегадет въпреки, че ме сърбят пръстите да напиша, че зверски ми липсват Марти и Менза в тая група ....както и личи от линка който си дал на китарите Дийн - там има промо клип на парчето A Tout Le Monde в нов аранжимент..който е супер як...с яка мацка...яко пеене ...як клип..яко свирене....ама...на солото като дойде реда и...нъцки братче няма го онова зверско включване на Фридмън...сори лично мнение не ангажирам никой. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искаш да кажеш че си изпуснал факта че Мъстейн след Джаксън мина на ИСП и чак след това на Дийн? ;)

 

Очевидно,що ли не си гледам басовете аз... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.