Jump to content
Българският форум за музиканти

Смятам да си купя китара по нета


Recommended Posts

Искам да знам кои саитове могат да ми я донесът направо до врата или поне до София и дали саит като Zzounds ще ми свурши работа . Гледаики цените по нета излиза с доста по ефтино абсолиутно всички продукти а аз няма да мога да субера кум 1000 лв зада си купя китарата която искам а именно Ibanez RG 7321 щото в икономов е 950 лв .

Чакам мнения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много теми по тоя въпрос. Ползвай търсачката.

Като цяло, всичко идващо от Америка се оскъпява поне 20-30%, а може и много повече.

По добре гледай някой от европиейските сайтове, като www.thomann.de или други немски или британски подобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Темата наистина не е нова, но пък ми стана любопитно и проверих www.music123.com - вече имат international shipping, като за произволно избрана китара опциите са 65-69 USD със срок на доставка 1-2 седмици.

 

По бързи изчисления крайната цена след мита и ДДС би трябвало да ти излезе около 850 лв. За тия 100 лв. разлика не знам дали си заслужава упражнението. Иначе, ако намериш начин да спестиш данъците, си струва ... само дето не знам как може да стане това при такава ситуация ...

Редактирано от sevenstring
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

...между другото...веднъж си говорехме с един музикант които смяташе да оточете бъдещия си бас като фирмен разход и да спести 20% ДДС...разликата е значителна...ама не съм сигурен на практика как се получава...

 

ПС: РГ 7321 е велик инструмент :dance:

Редактирано от preIbanez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.