Jump to content
Българският форум за музиканти

Zoom 707 Ii Guitar Multi-effect Console


solo5

Recommended Posts

И тук ще кажа: струва си донякъде. Един приятел, много добър китарист (смея да кажа), беше споделил една интересна негова си максима: процесорът има ли батерии, не ми го хвалИ!

 

Т.е. той визира, ниския клас процесори примерно на Zoom. Което, естествено, не значи, че няма да ти върши работа някой от тях. Дори напротив!

 

Съветче: когато го купуваш, не само го чуй, ами включи твоята китара, за да прецениш на място най-правилно!

 

Успех! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: моята китара няма да я включа щото ако ви кажа каква е ке изприпадате :cheers:

свирих на нея в тийнейджърските си години

преди около десетина години позанемарих малко и оттогава си дрънча за кеф :cheers:

живот и здраве пак се връща тръпката и по нататък може да си купя една китарка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... забравих да поясня

става въпрос за домашно свирене за кеф :rolleyes:

Щом е за домашно свирене за кеф, значи става :cheers: Поне според мене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имах зуум 707-2 и да ти кажа честно много му се радвах, обаче като си взех В-Амп 2 и направо се родих, така че ти препоръчвам В-Амп пък и чувам че доста му била паднала цената напоследък , горе долу колкото на зуума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имах зуум 707-2 и да ти кажа честно много му се радвах, обаче като си взех В-Амп 2 и направо се родих, така че ти препоръчвам В-Амп пък и чувам че доста му била паднала цената напоследък , горе долу колкото на зуума

Aко си включвал зуума директно в компа нищо чудно да се родиш ... щото вампа има спийкър сим , а зуума няма (не че самия комп няма 5 пъти по-яки ако ще пускаш там .... ама никой не се сеща да си пусне).

И 2та реално за сериозна работа не стават (макар че съм слушал албум записан със зуум 505 дето си звучи супер даже) .... а зуума има и повече гъзарийки като запис на темичка после да си свириш в/у която , вградени си бийтове , пак да си дрънкаш върху ритъм-че (метрономче!!) ,а има и експешън педал който може да се ползва за уауа , пич шитфът , волум педал) ... Абе зумчето е къртач за тия пари ... за вкъщи и за концерти е супер !

Имал съм и Вамп2, така че знам за к'во става дума .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами Rust зуум-чето сам го включвал и в кубета и в усилватели и в кво ли не ама В-Амп-а като качество на звука си го издухва от всякаде :blink:

иначе за гъзарииките си прав - зуум-а има повече

 

извод

за як саунд - В-АМП

за гъзариики - Зуум

 

така че нека момчето да си прецени за какво си взима процесора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ползва ли този процесор?

Искам да чуя някакви мнения

Струва ли си цената от 125 евро? :D

Вместо да пускаш две отделни теми за процесори, може би щеше да бъде по-добре да пуснеш само една :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Armaggideon, 6то ми се струва, че света ти е все крив?

 

Направо, с последното ти мнение засягаш проблема на века, сметай ....!

 

А, чакай сега да замажа положението с една фигурка с очилца ..... :)

 

Напрау съм нъмбър едно :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващият път, когато имаш някакви възражения към начина, по който се модерират форумите, ги изложи в лична бележка, ако обичаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля че не е много добър

всъщност интересен е, ама де да знам

мисля, че няма да ме държи тръпката с него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Armaggideon" нищо лично ама що да не пусна 2 теми

гледам и по двете има коментари

то и без туй никой не пише в тоя форум ;)

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.