Jump to content
Българският форум за музиканти

Bg Radio - Бегай Радио или Би Гей Радио


Recommended Posts

всичко гот,но има парчето,които не звучат на български език и това е.за тва политиката на тъпото радио не ме кефи и плюс това,смятате ли,че има толкова много българска нова музика,че да бъде радиото актуално и да се върти както трябва,а не по-голямата му част от ефира да е запълнено със уникално хубави песни,но за времето на баба ми?смятате ли,че има въобще нови български музикални продукти?албумчета,ала-бала!всичко е за да влезеш в историята!от тук на татък нищо.и кво?аз като искам да пея на патагонски и песента ми супер-няма да я пуснат по радийцето :lol: еми знаете ли колко ме е*е?

 

edit:и мислите ли,че това радио помага с нещо?

Абе, Топси, ти и твойта група не бяхте ли "откритие" именно на БГ радио преди има-няма една година? Що ми се струва, че бяхте БГ таланти... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аве Mandalay ти Като си толкова БГ настроен, и като даваш акъл как да пишем в Форума, що не си смениш ника , ами се изписваш по този Гаден Англоезичен Начин!

Няма ли БГ думички за теб и за Ника ти :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Абе, Топси, ти и твойта група не бяхте ли "откритие" именно на БГ радио преди има-няма една година? Що ми се струва, че бяхте БГ таланти...  :bravo:

пич,кво да ти кажа?и да сме били,това вече е минало.плюс това как мислиш,като сме група от 5 години и имаме 14 парчета,които са готови и записани от преди може би вече 3?те ли са ни открили,те ли са ни пратили да записваме за ПЪРВИ ПЪТ В ПРОФЕСИОНАЛНО СТУДИО?а?мислия,че ти беше от онези БГ таланти май.както и да е.темата е толкова смотана,че по-добре да спрем да пи6ем по нея.това е само реклама за радиото,нищо повече.

Редактирано от Topsun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе нали знаете че няма такова нещо като "лоша реклама",тъй че който не си пада по такива гейски радиа(в това число и аз)просто ги игнорира,както и те игнорират нас.тука само реклама на БГ радио правите май...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QUOTE (VOSTOK @ Aug 12 2005, 02:46 PM)

BlackCorsair - не знаех, че си свирил в A Prose - нали става въпрос за същата банда, която се класира за първия етап от Вашата NOKIA Сцена? Ако отговорът е "да" - поздравления, бяхте една от готините групи, по мое мнение трябваше да влезнете в челната тройка... 

 

 

мерси! 

 

Сори за оффа ама не се сдържам да се бъзикна:

 

Сега Корсара е на едномесечно турне с една друга група. :):):D:D

аве не съм ве!

споко , не завиждай!

Рабтата не стана!

 

а за оная теза за Английския и Българския на IMPEROR,ша кажа че става ама освен на тия двата езика тогава ще трябва и на Турски,Италиански, Испански, Френски,Холандски,Датски,Немски,Унгарски,Чешки,Полски,Норвежки,Шведски,Португалс

ки, Японски, Китайски ,ПАКИСТАНСКИ,ПАТАГОНСКИ, и т.н. според случая :D

Веселяк си ти! :) Английския си е международен и в изброените държави ще праскате на него и никой няма да ви се сърди. А в Мало Бучино давайте на български, 'щото Цецка общата нищо не отбира от ингилички и не мож' и разтопите сърцето. :D:godbless::godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веселяк си ти! :) Английския си е международен и в изброените държави ще праскате на него и никой няма да ви се сърди. А в Мало Бучино давайте на български, 'щото Цецка общата нищо не отбира от ингилички и не мож' и разтопите сърцето. :):godbless::godbless::)

:D:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове. :hello: ...темата се изроди, разклони, замъгли, изкриви и т.н... а беше толкова хубаво и ясно зададена. :D

 

Значи тук не става въпрос как да правим музиката си и на какъв език, за Вазов, за чалгата,за метъл, за пари за бусове, за кръчмите, на кой му е весело и въобще за всички такива теми които произлязоха...има един лаф: "брадвата ви не сече вече на едно място" :D

 

На въпроса - Има едно радио което се е нарекло БГ и се провъзнася за помагащо на БГ музиката или поне с такава идеология

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове. :hello: ...темата се изроди, разклони, замъгли, изкриви и т.н... а беше толкова хубаво и ясно зададена. :D

 

Значи тук не става въпрос как да правим музиката си и на какъв език, за Вазов, за чалгата,за метъл, за патриотизъм, за Атака, за БСП, за царя, за господаря, за пари за бусове, за кръчмите, на кой му е весело и въобще за всички такива теми които произлязоха...има един лаф: "брадвата ви не сече вече на едно място" :D

 

На въпроса - Има едно радио което се е нарекло БГ и се провъзнася за помагащо на БГ музиката или поне с такава идеология беше създадено. Да ама то не пуска БГ групи, които пеят на английски, а такива има наистина много добри и с много качествени неща...примери да не давам, щото са много и не е това най важното. Въпроса е, че такава дискриминация според мен е безсмислена, тъпа и много смешна- да не кажа тъжна. Примери с чужди групи пробили на английски има много и в най различни стилове, както и такива пробили на собствения си език в определена държава или в целия свят. Затова според мен музиката не дрябва да се дели на английска и друга - това е много тъпо и никак не е в защита на българската култура - ако видите ли ние не я пускаме по нашето радио, щото сме патриоти. Това не е патриотизъм, по-скоро идиотизъм.

А това, че българският загива и обеднява е съвсем отделен въпрос и изобщо - ама изобщо няма да се спаси с пеене на български или не пеене на английски - това по-скоро се възпитава в училище и в къщи с научаване към четене и по-точно възпитание към култура и изпитване на потребност към четене на книжки, което в по-горна възраст преминава в цялостна потребност към изкуство, но това е друга тема и мястото и не е тука дори и в тоя форум.

 

Твае което мисля по темата за Be Gay радио.... :D и въобще вече има ли такива дето още го слушат :think: ....щото аз не съм засичал B)

 

П.С. Корсарич....сори за турнето....щеше да изкараш кинти и да се напием после....карай пак ше се напием по случая тва не пречи. ;):D:D:beer: Между другото не завиждам ама хич :no::D:D е...може малко за балерините де - човещинка :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове. :hello: ...темата се изроди, разклони, замъгли, изкриви и т.н... а беше толкова хубаво и ясно зададена. :D

 

Значи тук не става въпрос как да правим музиката си и на какъв език, за Вазов, за чалгата,за метъл, за патриотизъм, за Атака, за БСП, за царя, за господаря, за пари за бусове, за кръчмите, на кой му е весело и въобще за всички такива теми които произлязоха...има един лаф: "брадвата ви не сече вече на едно място" :D

 

На въпроса - Има едно радио което се е нарекло БГ и се провъзнася за помагащо на БГ музиката или поне с такава идеология беше създадено. Да ама то не пуска БГ групи, които пеят на английски, а такива има наистина много добри и с много качествени неща...примери да не давам, щото са много и не е това най важното. Въпроса е, че такава дискриминация според мен е безсмислена, тъпа и много смешна- да не кажа тъжна. Примери с чужди групи пробили на английски има много и в най различни стилове, както и такива пробили на собствения си език в определена държава или в целия свят. Затова според мен музиката не дрябва да се дели на английска и друга - това е много тъпо и никак не е в защита на българската култура - ако видите ли ние не я пускаме по нашето радио, щото сме патриоти. Това не е патриотизъм, по-скоро идиотизъм.

А това, че българският загива и обеднява е съвсем отделен въпрос и изобщо - ама изобщо няма да се спаси с пеене на български или не пеене на английски - това по-скоро се възпитава в училище и в къщи с научаване към четене и по-точно възпитание към култура и изпитване на потребност към четене на книжки, което в по-горна възраст преминава в цялостна потребност към изкуство, но това е друга тема и мястото и не е тука дори и в тоя форум.

 

Твае което мисля по темата за Be Gay радио.... :D и въобще вече има ли такива дето още го слушат :think: ....щото аз не съм засичал B)

 

П.С. Корсарич....сори за турнето....щеше да изкараш кинти и да се напием после....карай пак ше се напием по случая тва не пречи. ;):D:D:beer: Между другото не завиждам ама хич :no::D:D е...може малко за балерините де - човещинка ;)

егаси и Патоса!

Откаде ти такова вдъхновение ве!? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Абе, Топси, ти и твойта група не бяхте ли "откритие" именно на БГ радио преди има-няма една година? Що ми се струва, че бяхте БГ таланти...  :)

пич,кво да ти кажа?и да сме били,това вече е минало.плюс това как мислиш,като сме група от 5 години и имаме 14 парчета,които са готови и записани от преди може би вече 3?те ли са ни открили,те ли са ни пратили да записваме за ПЪРВИ ПЪТ В ПРОФЕСИОНАЛНО СТУДИО?а?мислия,че ти беше от онези БГ таланти май.както и да е.темата е толкова смотана,че по-добре да спрем да пи6ем по нея.това е само реклама за радиото,нищо повече.

Не се засягай, де. Просто ми беше чудно защо отношението ти към БГ Радио се е променило. Пък мен същото радио не пожела да ме "открие" :green:

 

BlackCorsair, ника ми не е англоезична думичка, ами азиатска. Ако не вярваш, погледни тук И на български си звучи така. За съжеление, не навсякъде мога да го използвам на кирлица, за това е на латиница. Все още езика на интернет е английския.

Пак казвам: Нямам нищо против английския или който и да е друг език. Но да твърдиш, че българският е език за чалга и че не става за хубава музика... това е просто смехотворно. От там нататък, на какъв език ще говориш, пишеш, пееш и т.н. си е право на личен избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

:huh:  :)  - От "Trivium"  :cheers:  :cheers:

ХОХОХОХО :)

шшш ти не се смей , ами чуй Младежите как Забиват :cheers::cheers:

Чух ги бе,смърт са. :)

Вокала малко ме дразни ама иначе са изроди :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух ги бе,смърт са. 

Вокала малко ме дразни ама иначе са изроди 

 

Кво ти няма ве - днеска цял ден слушам Suffocating Sight на "repeat"

То бива бива ама.... :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.