Jump to content
Българският форум за музиканти

Моля ви за помощ.


Recommended Posts

Търся информация за Фанфарен оркестър (мартин- тромпет инструменти пиколо,сопран,алт,тенор,баритон,акомп,чинели,бас , голям барабан , барабанчета.

Произвеждат ли се? Къде? Колко пари струват?

Къде може да се закупят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Доколкото разбирам въпроса ти става въпрос за духови и удърни инстроменти, фирмата Ямаха са производители

на всичките изброени от теб видове инструменти, отиваш в Динакорд някой от магазините им и питаш за цени :wallbash:

Другият вариант е да тръгнеш по оказионите за инструменти в цялата страна и пак не е сигурно дали ще намериш всичко необходимо :(

 

Може и да провериш цените на духовите инструменти на фирмата БАХ обаче цените там са :)

 

Има и още един вариант да поръчаш от някой сайт като http://www.thomann.de/gr/search.html?sw=ME...mp;x=10&y=8

от там вече доста хора пазаруват в България и нещата пристигат със сигурност :)

 

Успех...

Редактирано от f1_sound
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравей :rolleyes: Радвам се ,че в училищата, ще създава отново духови оркестри, но фанфарните оркестри са малко...... ( не съм им голям фен защото свирят фалшиво) аз съм диригент на ученически духов оркестър ( да го наречем младежки) защото имам 3 момчета които са завършили вече но о- голямата част са до 7ми клас. както и дае. Това което занм за фанфарите ( на 99 % ) продават се и се произвеждат все още, но са много скъпи ( информация от преди 10тина дена) в Бургас сега се създава такъв състав до колкото знам ( от магазинера) но комплектоването на един такъв състав е по - скъпо от колкото на един духов оркестър. Така каза магазинера които е поръчал фанфарите за Бургас. Въпросният магазин се намира в СОфия на Улица Русалка това е под старата консерватория ( която се намира на Евлоги Георгиев) там са два магазина - магазина се казва Сънраиз - Русинов. продават се духови инструменти а другия е за пиана и китари който е в съседство. Това е информацията която знам, и акосъм бил полезен - много бих се радвал :P а ако не е тайна - за кое училище става въпрос и в кой град? :) и УСПЕН с начинанието :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.